Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Проекти

Конкурс дитячих малюнків «Майбутнє України в європейській родині»

статус: запланований, 18 березня 2014

Конкурс дитячих малюнків «Майбутнє України в європейській родині» Міжнародна громадська організація “Україна - Польща - Німеччина” оголошує конкурс художніх робіт серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вінниці та Вінницької області.

переглянути


ПОЛОЖЕННЯ про районний конкурс поезії або казки: «Свіча в свічаді»

статус: реалізований, 01 листопада 2013

ПОЛОЖЕННЯ про районний конкурс поезії або казки: «Свіча в свічаді» Література акумулює духовні надбання народу, його мову й культуру. Стан національної літератури часто є найкращим показником розвитку або занепаду нації. Саме тому українська еліта має зробити все для того, щоб привернути увагу сучасників до мистецтва слова. Створення сприятливих умов для розвитку української поезії та прози не лише в центрі, а й на марґінесах країни – одне із важливих завдань держави.

переглянути


Студенти-депутати побували у Польщі

статус: реалізований, 17 грудня 2012

Студенти-депутати побували у Польщі Черговий візит до Польщі п’ятдесяти студентів вінницьких вузів у середині грудня було організовано Вінницьким обласним осередком Міжнародного Товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійним фондом Володимира Продивуса за підтримки голови обласної ради Сергія Татусяка.

переглянути


Спільно можна більше

статус: реалізований, 04 грудня 2012

Спільно можна більше «Спільно можна більше – малюємо та граємо разом», - саме під такою назвою на Вінниччині був реалізований черговий українсько-польський проект.

переглянути


48 годин в Грузії, що змінили нашу свідомість

статус: реалізований, 03 грудня 2012

48 годин в Грузії, що змінили нашу свідомість Останні кілька років весь світ говорить про феномен Грузії, якій завдяки політичній волі кількох людей вдалося провести 19 реформ.

переглянути


40 сільських голів Вінниччини навчалися в Кельце

статус: реалізований, 20 листопада 2012

40 сільських голів Вінниччини навчалися в Кельце 12-14 листопада 40-особова делегація сільських голів Вінницької області перебувала в Польщі з метою вивчення досвіду функціонування тамтешнього місцевого самоврядування та формування стратегій розвитку територіальних громад.

переглянути


На Вінниччині почав роботу Клуб міських та селищних голів

статус: реалізований, 14 вересня 2012

На Вінниччині почав роботу Клуб міських та селищних голів 14-15 вересня у Вінниці відбулося зібрання Клубу міських та селищних голів. Цей формат роботи запроваджено в рамках діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яку очолює голова обласної Ради Сергій Татусяк.

переглянути


Завершуємо цьогорічний проект і підсумовуємо доробок

статус: реалізований, 11 вересня 2012

Завершуємо цьогорічний проект і підсумовуємо доробок 16 серпня – це останній день в програмі проекту "Молодь в ролі солдатів в 67-му річницю подій". Здається, з почуттям добре виконаного обов'язку і з не приховуваним задоволенням учасників, закінчувалися попередні проекти, які Сташівське староство реалізовувало за підтримки Національного Центру Культури.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео