Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Спільно можна більше

статус: реалізований, 04 грудня 2012

Зал Тульчинського училища культури зібрав всіх охочих подивитися Концерт Дружби Виступ польських колективів Українська народна пісня  у виконанні польської студентки – Ой коси, коси ви мої..., Польска нарона пісня Польский дует виконує народні пісні Польські артисти Організатори проекту Хор училища культури Запальний український гопак На сцені організатори проекту, зліва на право: староста Сташевського повіту - Анджей Крезуль, засткпник голово тульчинського районної державної адміністрації - Марія Колібабчук, координатор проекту - Ян Мазанка, голова ВОО МГО Україна-Польща-Німеччина  - Учасників концерту вітає віце-консул Республіки Польща Войцех Мрозовський Обмін подарунками власноруч зробленеми студентами Тульчинського училища культури

 

«Спільно можна більше – малюємо та граємо разом», - саме під такою назвою на Вінниччині був реалізований черговий українсько-польський проект. Проект, що був профінансований польським Народним Центром Культури, реалізовували Сташевський повіт Сьвєнтокшиського воєводства спільно з Тульчинським училищем культури. Сприяння у безпосередній реалізації проекту було надано Міжнародним Товариством «Україна-Польща-Німеччина».

В рамках проекту 45 польських дітей приїхали до Тульчина де спільно з студентами Тульчинського училища культури проводили художні пленери, займались вокалом та хореографією. 29 листопада в актовій залі Тульчинського училища культури відбувся «концерт дружби», що складався з двох відділень – польського та українського. Польські колективи виконували шедеври польської, європейської, а також української музики. Тульчинська молодь окрім виконання українських пісень та танців презентувала класику Шопена, а також заспівала улюблену польську пісню «Гей, соколе».

По завершенню тригодинного концерту своїм захопленням від побаченого поділились гості з Польщі – віце-консул Войцех Мрозовскі, староста Сташевського повіту Анджей Крезуль, координатор проекту Ян Мазанка. Пан староста вручив директору училища культури запрошення для 45 студентів на літніх канікулах відвідати Сташовський повіт. Натомість голова ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов поінформував, що це вже не перший проект реалізований на теренах Вінниччини за допомогою Народного Центру Культури Польщі та висловив впевненість, що їх кількість буде зростати з кожним роком.


повернутися до списку