Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

ПОЛОЖЕННЯ про районний конкурс поезії або казки: «Свіча в свічаді»

статус: реалізований, 01 листопада 2013

ПОЛОЖЕННЯ про районний конкурс поезії або казки: «Свіча в свічаді»

Мета конкурсу

Література  акумулює духовні надбання народу, його мову й культуру. Стан національної літератури часто є найкращим показником розвитку або занепаду нації. Саме тому українська еліта має зробити все для того, щоб привернути увагу сучасників до мистецтва слова. Створення сприятливих умов для розвитку української поезії та прози не лише в центрі, а й на марґінесах країни – одне із важливих завдань держави. 

Метою конкурсу поезії або казки є:

 • Привернення уваги громадськості до проблем та пріоритетних напрямків розвою сучасної літератури;
 • Розвиток та підтримка творчих здібностей серед дітей та молоді Ямпільщини; 
 • Відкриття нових імен і талантів;
 • Виявлення і відзначення найкращих мистецьких робіт конкурсантів;
 • Проведення заключних Різдвяних читань у м. Ямпіль.

 Організатори конкурсу

Організаторами конкурсу є Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина» та Національна Спілка Письменників України. Безпосередню організацію та проведення конкурсу здійснює Оргкомітет (див. додаток), суддівство – незалежне журі з числа представників громадських організацій, поетів та журналістів, склад якого затверджується оргкомітетом.

Учасники конкурсу

Учасниками конкурсу є мешканці Ямпільського району Вінницької області віком від п’яти до двадцяти п’яти років включно. Конкурс буде проводитися у трьох категоріях: для наймолодших (5-10 років), середніх (11-16) та старших (17-25). 

Умови конкурсу

Від однієї особи на конкурс приймається один твір: поезія або казка. Твори (одна поезія або казка) мають відповідати різдвяній тематиці, однак яким саме чином буде втілено цю відповідність вирішують самі учасники.

Поетичні твори, що подаються на конкурс, мають бути надіслані до 20 грудня 2013 на електронну адресу [email protected]  або передані до районного осередку Товариства за адресою: м.Ямпіль, вул.Б.Хмельницького, 50. 

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном  +38 096 68 98 472 (Девдера Катерина Михайлівна).

Підсумки конкурсу на кращу поезію або казку будуть підбиті під час заходів, приурочених святкуванню Різдва 8 січня 2014 року в м. Ямполі. 

Рішення журі вважатиметься остаточним.

Кращі роботи публікуватимуться в газеті «Ямпільські вісті». Роботи трьох переможців конкурсу буде опубліковано в регіональному літературному журналі «Вінницький край». 

Вимоги до оформлення поетичних творів, що надсилаються на конкурс:

 • Твір (поезія або казка) має бути написаний державною мовою з урахуванням сучасних вимог українського правопису; 
 • Твір має бути виконаний відповідним комп’ютерним набором обсягом до 7 сторінок (шрифт - Times New Roman, розмір 14 через 1 інтервал).
 • До твору на окремому аркуші додаються дані про автора:
 • прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, номер телефону, місце проживання.

Роботи, подані на конкурс, учасникам не повертаються, рецензії на них не надаються.

 Нагородження учасників конкурсу:

Переможці конкурсу здобувають грамоти та грошову винагороду. Крім того, лауреати конкурсу здобувають цінні призи та можливість взяти участь у підсумкових Різдвяних читаннях.

Авторські права

Забороняється подавати на конкурс твір (поезію або казку), авторське право на який належить іншій особі. Відповідальність за подання твору, авторське право на який належить іншій особі, несе учасник конкурсу, котрий відправляє твір на розгляд журі. 

Оргкомітет

 1. Гаврилов Олексій Валерійович – голова Вінницького обласного осередку Міжнародного Товариства «Україна-Польща-Німеччина»
 2. Девдера Катерина Михайлівна – член Національної Спілки Письменників України
 3. Урсол Марія Микитівна – голова Ямпільського районного осередку Міжнародного Товариства «Україна-Польща-Німеччина»

 

 

Завантажити файл


повернутися до списку