Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Новини

Торговельно-економічне співробітництво України та Німеччини

25 серпня 2020

Торговельно-економічне співробітництво України та Німеччини Вже не перший рік Німеччина є надійним стратегічним партнером України. Від 1 січня 2016 року, коли Угода про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) з ЄС набула чинності, двостороння торгівля між Україною та Німеччиною динамічно зростає. Україна не входить до списку головних торговельних партнерів Німеччини.

переглянути


Стереотипи життя у Польщі

25 серпня 2020

Стереотипи життя у Польщі Багато людей, що їдуть на роботу/навчання до Польщі переживають стрес у зв’язку з тим, що чують різні речі про поляків, в тому числі їхнє відношення до українців. Пропоную розвіяти найпопулярніші стереотипи

переглянути


СТИПЕНДІЇ У НІМЕЧЧИНІ

25 серпня 2020

СТИПЕНДІЇ У НІМЕЧЧИНІ Німеччина є однією із найперспективніших країн в Європі за рівнем життя. Саме тому чимало людей їдуть туди працювати або навчатись. Якщо із роботою усе більш менш зрозуміло – Ви йдете до агентства, Вас влаштовують на роботу, видають документи потрібні для візи, забезпечують житло, і скоріше за все, дорогу Головним плюсом роботи є те що Ви платите фіксовану суму за послуги й все, далі заробляєте гроші. З навчанням усе трохи складніше. Хоча навчання у Німеччині є чудовою перспективою на майбутнє, це доволі дорога інвестиція. Для навчання у німецькому ВНЗ потрібно витратити купу коштів на навчання, проживання, документи, а також дорогу. Що робити у випадку коли Ви маєте потенціал і бажання, але не готові до таких витрат?

переглянути


Навчання за кордоном: перспективи і труднощі

25 серпня 2020

Навчання за кордоном: перспективи і труднощі Сьогодні багато молодих людей мріють про еміграцію за кордон. Є декілька способів пожити в іншій країні: • Робота • Навчання • Волонтерство • Програми обміну Найпопулярнішим серед молоді є навчання у вищих навчальних закладах.

переглянути


Щиро вітаємо з Великоднем християн західного обряду!

12 квітня 2020

Щиро вітаємо з Великоднем християн західного обряду! Диво Христового Воскресіння об’єднує всіх вірою у перемогу добра. У цей день ми дякуємо Господу за його захист, підтримку та любов!

переглянути


Мінрегіон планує посилити координацію транскордонного співробітництва, - В’ячеслав Негода

17 січня 2018

Українські прикордонні регіони та єврорегіони мають виробити спільний підхід і запропонувати об’єднуючу платформу, щоб забезпечити дієву координацію та взаємодію між центральними та місцевими органами влади.

переглянути


Українців запрошують на «Дні України в Кошицe»

22 березня 2017

Протягом 19-27 квітня 2017 року у Словаччині відбудуться «Дні України в Кошицe»

переглянути


Рейтинг найбагатших та найбідніших районів у Польщі

25 січня 2017

В Польщі склали рейтинг найбагатших та найбідніших гмін (місцевих громад, що входять до складу повітів).

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео