Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Голова МГО "Україна-Польща-Німеччина" Сергій Татусяк зустрівся з делегацією з Молдови

23 серпня 2021, автор Ukrpolgerm

Голова МГО "Україна-Польща-Німеччина" Сергій Татусяк зустрівся з делегацією з Молдови
МГО Україна - Польща - Німеччина у переддень Незалежності приймала у Вінниці гостей з Молдови. Делегація з району і міста Шолданешти прибула до Вінниці в рамках свого візиту до Вапнярки. Примарія Шолданешти — давній партнер Вапнярки, тож з нагоди 30-ї річниці Незалежності України до громади прибули віце-примар Шолданешти Вадим Гроза, заступник голови району Василь Маковей та керівник будинку культури Руслан Гроза.
Після святкування в селищі, яке відбулося 22 серпня, гості завітали до Вінниці, де провели зустріч з головою УПН та Єврорегіону "Дністер" Сергієм Татусяком. В ході зустрічі обговорили подальшу співпрацю та перспективи напрацювання чотиристоронньої угоди за участі громад України, Польщі, Молдови та Румунії.
Також гості відвідали спортивну базу "Колос", адже міста-партнери мають намір провадити співпрацю в тому числі і в царині спорту.
Оскільки візит відбувся в День державного прапора, гостей запросили і на міські урочистості. Зокрема, разом з представниками МГО делегати побували у Центральному парку на фестивалі "Скарби Поділля", пройшли з екскурсією центром міста, та навіть побували у мальовничому природному парку на Сабарові.
До речі, гуляючи парком, ми зустріли польських партнерів міста Погребище з гміни Фалкув Конецького повіту Свентокшиського воєводства. Це стало приводом до нового міжнародного знайомства та, звичайно ж, спільного фото.
"Вінниця дуже гарна, і взагалі, Україна - дуже красива. Ми маємо надії на плідне партнерство та взаємні візити в майбутньому", - сказав наприкінці зустрічі віце-примар Шалдонешти Вадим Гроза та пообіцяв запросити делегацію з відповідним візитом у своє місто.

 


повернутися до списку