Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Коломойський хоче повернути Україну в сторону Росії і погрожує Заходу: «Російські танки будуть стояти під Краковом і Варшавою»

15 листопада 2019

image upload directory uploads/foreign_media is not writable Якщо Зеленський не відмовиться від ганебної ідеї капітуляції під виглядом мирних домовленостей з Росією, в Україні може розпочатися справжня громадянська війна.

переглянути


Якщо Туреччина залишить НАТО

03 червня 2018

image upload directory uploads/foreign_media is not writable На ювілейний саміт приїдуть всі глави держав та урядів країн НАТО. Атлантичному альянсу буде 70 років 4 квітня 2019 року. Будуть урочисті виступи. Але тоді президент Туреччини припиняє урочистості оголошенням: його країна, як каже Реджеп Таїп Ердоган в кулуарах саміту, залишить інтегровану командну структуру Альянсу. Він приховує подальші кроки. Повний вихід також є варіантом.

переглянути


ЄС втрачає позиції на Західних Балканах

03 червня 2018

image upload directory uploads/foreign_media is not writable Незважаючи на всі труднощі, ЄС не завжди може утримати країни Західних Балкан. В іншому випадку інші заповнюють розрив між Хорватією та Грецією.

переглянути


Історія особистої ворожнечі

03 червня 2018

image upload directory uploads/foreign_media is not writable Смертельно хворий сенатор Маккейн не хоче, щоб президент США був присутній на його похоронах. Занадто багато подій налаштувало його проти президента. Можливо, Дональд Трамп дійсно хоче прийти. Якщо тільки вкрасти смерть загиблих на меморіальній службі. Майже кожен запрошений на похорони Джона Маккейна республіканець має щось сказати. Смертельно хворий сенатор вже це вирішив. Навіть віце-президент Майк Пенс може прийти, коли прийде час. Тільки Трамп, будь ласка, нехай не приходить.

переглянути


Північнокорейський саміт: Трамп говорить що врегулювання з США допоможе зберегти Кіма Чен Ина на посаді

30 травня 2018

image upload directory uploads/foreign_media is not writable Президент Дональд Трамп заявив, що США не проводять "лівійську модель" для денуклеаризації Північної Кореї.

переглянути


Усі 34 єпископи Чилі пропонують відставку Папи Римського за скандали щодо сексуального насильства

30 травня 2018

image upload directory uploads/foreign_media is not writable Всі 34 римсько-католицьких єпископів Чилі запропонували Папі Франциску свої відставки з приводу дитячого сексуального скандалу та приховування. Вони просили прощення від жертв і Церкви за їх "серйозні помилки та бездіяльність".

переглянути


Чому Північна Корея знищує свій ядерний полігон

28 травня 2018

image upload directory uploads/foreign_media is not writable Цього року Північна Корея почне розбирати свій ядерний полігон, на яких будуть присутні іноземні журналісти. Але що потрібно для того, щоб країна справді «денуклеалізувалася»?

переглянути


Великобританія закриває очі на брудні російські гроші, кажуть депутати

28 травня 2018

image upload directory uploads/foreign_media is not writable Великобританію звинувачують в тому, що вона закрила очі на російські «брудні гроші», поставивши під загрозу національну безпеку. Комітет закордонних справ країн-членів заявив, що Лондон використовується для приховування «корупційних активів» президента Володимира Путіна та його союзників.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео