Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Загиблі у протестах в секторі Газа

19 травня 2018

Цього понеділка Ізраїль святкує не тільки 70-річчя держави, а й відкриття посольства США в Єрусалимі. Згідно з повідомленням Міністерства охорони здоров'я Палестини, в прикордонних акціях протесту було вбито щонайменше 18 людей. Принаймні 500 людей постраждали. Серед померлих, за даними міністерства, був 14-річний хлопець.

переглянути


Каталонці обирають нового сепаратистського лідера Кім Торра

19 травня 2018

Парламент Каталонії присягнув новому сепаратистському лідерові, який пообіцяв продовжувати битву за незалежність від Іспанії. Каталонські депутати обрали 55-річного Кім Торра, як президента за найменшої різниці голосів - 66 голосів проти 65.

переглянути


Посольство Єрусалиму: чому ж Трамп не рухається в сторону миру

18 травня 2018

«Наша найбільша надія - це мир». Це були слова Дональда Трампа в записаному повідомленні на церемонії відкриття посольства США в Єрусалимі.

переглянути


Демонтаж ядерних озброєнь Північної Кореї буде коштувати сотні мільйонів, і займе роки

18 травня 2018

Якщо президент Трамп успішно переконає Кім Чен Ина демонтувати ядерну зброю Північної Кореї програми зусиль будуть безпрецедентними за своїми розмірами і складністю, кажуть аналітики.

переглянути


Система звільнення під заставу робить бідність – злочином

18 травня 2018

Десятки людей у Атланті заявили, що вони провели два тижні в тюрмі після того, як вони були позбавлені права бути відпущеними на поруки за незначний злочин, такий як, наприклад, відсутність страхування автомобіля. Техасський округ був звинувачений в проведенні слухань суду під заставу таємно, заборонивши членам сім'ї, громадським захисникам та журналістам бути присутніми.

переглянути


Французький міністр фінансів Бруно Ле Майре хоче зберегти ядерну угоду Ірану. "Сполучені Штати не повинні діяти як світовий економічний поліцейський"

18 травня 2018

Французький міністр фінансів Бруно Ле Майре заявив, що Франція була налаштована зберегти іранську ядерну угоду в жорстокому положенні Дональда Трампа, в якому він заявив, що Сполучені Штати не зможуть продовжувати діяти як "економічний поліцейський" у світі. Найкращий економіст країни зазначив, що протекціоністська політика Вашингтона покарає європейських союзників Америки та сприяє іншим світовим державам, таким як Китай.

переглянути


Бездомні емігранти ЄС мають отримати тисячі відшкодування за незаконне затримання

15 травня 2018

МІСЦЕВІ мігранти з Європейського Союзу, які були незаконно вислані або затримані Міністерством внутрішніх справ Великої Британії, мають отримати тисячу фунтів стерлінгів як компенсацію за рішенням суду. Протягом року до травня 2017 приблизно 698 безпритульних громадян ЄС були депортовані з країни, повідомляє BBC. І принаймні, 45 постраждалих подають позови проти уряду для компенсації, яка складає тисячі фунтів, на думку їх адвокатів.

переглянути


Прем’єр-міністр Пашинян подякував Путіну за "збалансовану позицію" в Вірменії

15 травня 2018

В Сочі відбулася зустріч між президентом Росії Володимиром Путіним і прем'єр-міністром Вірменії Ніколою Пашиняном, під час якої Пашинян подякував Путіну за «збалансовану позицію» у Вірменії, та сказав, що обидві сторони є «стратегічними партнерами». Путін побажав Пашиняну успіхів і висловив сподівання, що двосторонні відносини "будуть неухильно розвиватися, як це було раніше". Євразійський економічний союз об'єднує Росію, Вірменію, Білорусь, Казахстан та Киргизстан. У рамках засідання Ради обговорюються переговори Пашиняна з президентом Росії Путіним. 8 травня, коли Нікола Пашинян був обраний прем'єр-міністром Вірменії, він зазначив, що Вірменія залишається стратегічним союзником Росії.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео