Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

ЄС має намір зберегти ядерну угоду

11 травня 2018

Федеріка Могеріні не втрачає часу. Через кілька хвилин після виступу президента США Дональда Трампа у Вашингтоні, глава зовнішньополітичних відомств ЄС прибула до Риму. Вона висловила занепокоєність, а також стурбованість. Коротка промова Могеріні - це поворотний момент. Коли вона закінчиться, відносини між її старими союзниками, США та ЄС можуть вважатися офіційно розірваними.

переглянути


Google забороняє рекламу абортів у Ірландії

10 травня 2018

Google заборонить всі рекламні оголошення, що стосуються майбутнього референдуму в Ірландії по аборту, який відбудеться 25 травня. У вівторок Facebook почав блокувати рекламу, пов'язану з референдумом, яка не надходила від рекламодавців всередині Ірландії. Однак Google сказав, що всі оголошення, що стосуються голосування, будуть заблоковані. Оголошення Google з'являються на мільйонах веб-сайтів, в тому числі на платформі для обміну відео YouTube.

переглянути


Суперечки в Батумі - шум, супроводжуваний використанням радянської символіки

09 травня 2018

У Батумі відбулися сутички у зв'язку з перемогою над фашизмом, де учасники організації "Безсмертний полк" зібралися на площі, відзначаючи свій день перемоги.

переглянути


Китай розгортає крилаті ракети в авангарді Південно-Китайського моря

09 травня 2018

Згідно повідомлень, Китай встановив крилаті ракети і ракетні системи класу «земля-повітря» на трьох своїх форпостах у спірних водах Південно-Китайського моря.

переглянути


Міністерство внутрішніх справ вилучає робочі оголошення, які на межі дискримінації

08 травня 2018

Комісія з питань рівності для Північної Ірландії говорить, що вимога щодо британського паспорту є потенційно незаконною. Уряд відкликав кампанію рекрутингу для 1000 офіцерів прикордонної служби після того, як в Північній Ірландії виникла проблема дискримінації, оскільки робочі місця обмежувались власниками британських паспортів.

переглянути


Ізраїльський міністр погрожує Асаду у випадку іранського нападу з Сирії

08 травня 2018

Міністр національної інфраструктури, енергетики і водопостачання Ізраїлю заявляє, що він може скинути сирійського президент Башара аль-Асада, якщо він дозволить іранським силам нападати на Ізраїль з Сирії.

переглянути


Ізраїльська розвідувальна фірма заперечує, що її було найнято помічниками Трампа, щоб дискредитувати чиновників Обами

08 травня 2018

Ізраїльська приватна розвідувальна фірма Black Cube заперечує, що вона була найнята помічниками Дональда Трампа, щоб зібрати інформацію про колишніх чиновників, близьких до Барака Обами, які працювали над ядерною угодою з Іраном.

переглянути


Єврозона зростає швидше, ніж Великобританія

06 травня 2018

Економіка ЄС уповільнилася у першому кварталі року, як засвідчили офіційні дані Євростату.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео