Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Події

Евакуація українських жінок та дітей у місто Криниця-Здруй: гуманітарний проект, який врятував майже півтисячі біженців

18 березня 2022, автор admin

Евакуація українських жінок та дітей у місто Криниця-Здруй: гуманітарний проект, який врятував майже півтисячі біженців З початку війни росії проти України істотна кількість українців вирішила виїхати за кордон. Здебільшого прямують до Польщі та інших сусідніх країн. У кожного з них свої причини, які зумовили покинути Україну та втекти від війни. Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина» за півтора тижні війни організувала вивезення майже чотирьох сотень біженців до міста Криниця-Здруй Малопольського воєводства, яке є містом-побратимом нашого Хмільника. Координувала виїзди з Вінниці команда «УПН».

переглянути


Голова МГО "Україна-Польща-Німеччина" Сергій Татусяк провів зустріч з польською делегацією з гміни Фалкув

26 серпня 2021, автор Ukrpolgerm

Голова МГО "Україна-Польща-Німеччина" Сергій Татусяк провів зустріч з польською делегацією з гміни Фалкув Делегація з польської гміни Фалкув, яка відвідала місто Погребище з візитом з нагоди Дня Незалежності України, завітала до офісу МГО Україна - Польща - Німеччина та Euroregion "Dniester" для зустрічі з головою організацій Сергієм Татусяком.

переглянути


Могилів-Подільський підписав оновлену угоду про співпрацю з польською гміною Шрьода-Велкопольська

24 серпня 2021, автор Ukrpolgerm

Могилів-Подільський підписав оновлену угоду про співпрацю з польською гміною Шрьода-Велкопольська В День 30-річчя Незалежності України в Могилеві-Подільському було підписано оновлену Угоду про співпрацю між Могилів-Подільською територіальною громадою та м. Шрьода Велкопольська. З цією метою сюди прибула офіційна делегація.

переглянути


Голова МГО "Україна-Польща-Німеччина" Сергій Татусяк зустрівся з делегацією з Молдови

23 серпня 2021, автор Ukrpolgerm

Голова МГО "Україна-Польща-Німеччина" Сергій Татусяк зустрівся з делегацією з Молдови МГО Україна - Польща - Німеччина у переддень Незалежності приймала у Вінниці гостей з Молдови. Делегація з району і міста Шолданешти прибула до Вінниці в рамках свого візиту до Вапнярки. Після святкування в селищі гості завітали до Вінниці, де провели зустріч з головою УПН та Єврорегіону "Дністер" Сергієм Татусяком. Також гості відвідали спортивну базу "Колос" і побували на екскурсії містом.

переглянути


На День Незалежності у Вапнярку завітала делегація з молдовської примарії Шолданешти

22 серпня 2021, автор Ukrpolgerm

На День Незалежності у Вапнярку завітала делегація з молдовської примарії Шолданешти Селище Вапнярка відзначило 30-ту річницю Незалежності України за участі військових, митців та іноземної делегації. Святкування відбувалося у міжнародному форматі: урочистості відвідали гості з Молдови — представники міста і району Шолданешти.

переглянути


У Молдовській Кошніці відбувся круглий стіл за участі представників громад України та Молдови

14 серпня 2021, автор UkrPolGerm

У Молдовській Кошніці відбувся круглий стіл за участі представників громад України та Молдови Голови понад півсотні територіальних громад України та Молдови взяли участь у круглому столі на тему співпраці органів місцевого самоврядування, яку ініціювали Єврорегіон "Дністер" та МГО "Україна - Польща - Німеччина" за підтримки Конгресу місцевих влад Молдови.

переглянути


Очільники громад України та Молдови зіграли у футбол під час візиту делегації

13 серпня 2021, автор UkrPolGerm

Очільники громад України та Молдови зіграли у футбол під час візиту делегації Команда голів територіальних громад з України зіграла у футбол з мерами та примарями міст і примарій Молдови.

переглянути


"МГО Україна-Польща-Німеччина сприятиме розвитку Польського ліцею у Вінниці", - Микола Радіонов на зустрічі з представниками європейських освітніх організацій

06 липня 2021

"МГО Україна-Польща-Німеччина сприятиме розвитку Польського ліцею у Вінниці", - Микола Радіонов на зустрічі з представниками європейських освітніх організацій У стінах єдиного на Вінниччині Польського ліцею, який носить ім'я педагога Януша Корчака ліцею відбулася зустріч з представниками польських освітніх організацій.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео