Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Події

Вітання з Днем Святого Миколая в Вінницькому кооперативному Інституті

21 грудня 2020, автор Ukrpolgerm

Вітання з Днем Святого Миколая в Вінницькому кооперативному Інституті 21 грудня у Вінницькому кооперативному Інституті відбулось тетралізоване свято присвячене Дню Святого Миколая.

переглянути


Торговельно-економічне співробітництво України та Німеччини

25 серпня 2020

Торговельно-економічне співробітництво України та Німеччини Вже не перший рік Німеччина є надійним стратегічним партнером України. Від 1 січня 2016 року, коли Угода про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) з ЄС набула чинності, двостороння торгівля між Україною та Німеччиною динамічно зростає. Україна не входить до списку головних торговельних партнерів Німеччини.

переглянути


Стереотипи життя у Польщі

25 серпня 2020

Стереотипи життя у Польщі Багато людей, що їдуть на роботу/навчання до Польщі переживають стрес у зв’язку з тим, що чують різні речі про поляків, в тому числі їхнє відношення до українців. Пропоную розвіяти найпопулярніші стереотипи

переглянути


СТИПЕНДІЇ У НІМЕЧЧИНІ

25 серпня 2020

СТИПЕНДІЇ У НІМЕЧЧИНІ Німеччина є однією із найперспективніших країн в Європі за рівнем життя. Саме тому чимало людей їдуть туди працювати або навчатись. Якщо із роботою усе більш менш зрозуміло – Ви йдете до агентства, Вас влаштовують на роботу, видають документи потрібні для візи, забезпечують житло, і скоріше за все, дорогу Головним плюсом роботи є те що Ви платите фіксовану суму за послуги й все, далі заробляєте гроші. З навчанням усе трохи складніше. Хоча навчання у Німеччині є чудовою перспективою на майбутнє, це доволі дорога інвестиція. Для навчання у німецькому ВНЗ потрібно витратити купу коштів на навчання, проживання, документи, а також дорогу. Що робити у випадку коли Ви маєте потенціал і бажання, але не готові до таких витрат?

переглянути


Навчання за кордоном: перспективи і труднощі

25 серпня 2020

Навчання за кордоном: перспективи і труднощі Сьогодні багато молодих людей мріють про еміграцію за кордон. Є декілька способів пожити в іншій країні: • Робота • Навчання • Волонтерство • Програми обміну Найпопулярнішим серед молоді є навчання у вищих навчальних закладах.

переглянути


Dzień Niepodległości Polski!

11 листопада 2019

Najlepsze życzenia!

переглянути


Привітання з Днем Незалежності України

23 серпня 2019

Незламної волі, надійного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх мрій і високих досягнень на благо рідної держави!

переглянути


Товариство реалізує проект спільно з Державним агентством з питань електронного врядування України

29 липня 2019

Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» розпочав реалізацію проекту «Через максимальне інформування до ефективної співпраці».

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео