Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Події

МГО "Україна - Польща - Німеччина" продовжує роботу з напрацювання програми «Безпечне середовище в громадах Вінниччини»

23 квітня 2021, автор ukrpolgerm

Очільник МГО Україна - Польща - Німеччина Сергій Татусяк в партнерстві з керівником ГУ ДСНС України у Вінницькій області Русланом Шевчуком продовжують роботу з напрацювання програми «Безпечне середовище в громадах Вінниччини». 20 квітня відбулася друга нарада-семінар в Гайсинському районі за участі голів територіальних громад, керівного складу ГУ ДСНС України у Вінницькій області, депутатів місцевих та обласної рад, представників громадських організацій та ЗМІ.

переглянути


Продовжується напрацювання Програми «Безпечне середовище в громадах»: семінар в Літині

14 квітня 2021, автор ukrpolgerm

14 квітня 2021 року за ініціативи ГУ ДСНС України у Вінницькій області, МГО "Україна-Польща-Німеччина" та Єврорегіону "Дністер" у селищі Літин відбулася нарада-семінар "Громада безпечного середовища". По завершенню наради-семінару було підписано Договір про співпрацю.

переглянути


КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради» стала учасником Міжнародного проекту «PROCAD»

13 березня 2021, автор Ukrpolgerm

КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради» стала учасником Міжнародного проекту «PROCAD» 12 березня 2021 року на базі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні відбулась презентація проекту «Запобігання розповсюдженню COVID-19 за допомогою автоматизованого планування дезінфекції (PROCAD)». Проект фінансувався UNDP за підтримки Польського Фонду Викликів та Програми «Польська допомога». На презентацію проекту до Вінниці приїхала делегація з Польщі, яку очолив керівник проекту Станіслав Алвасяк. До складу делегації увійшли Христина Янчукович – власниця фірми Insektum2, Лукаш Будзинські – технічний директор фірми Insektum2, Роман Алвасяк – проектний менеджер та Христина Потапенко – перекладач та проектний менеджер.

переглянути


Привітання Сергія Татусяка з 8 березня!

07 березня 2021, автор Ukrpolgerm

Привітання Сергія Татусяка з 8 березня! Шановні чарівні жінки! Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Це свято ми відзначаємо в самому початку весни. Погода в нашій країні найрізноманітніша, але всюди панує весняний, сонячний настрій, адже його створюють посмішки, квіти, щирі почуття!

переглянути


Вітання Сергія Татусяка з Різдвом Христовим!

06 січня 2021, автор ukrpolgerm

Вітання Сергія Татусяка з Різдвом Христовим! Дорогі друзі, колеги та партнери! Вітаємо вас із радісним і світлим святом - Різдвом Христовим! Бажаємо всім міцного здоров’я і сімейного затишку. Хай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло!

переглянути


Привітання Сергія Татусяка з Новим Роком!

01 січня 2021, автор ukrpolgerm

Дорогі друзі, колеги та партнери! Вітаю вас та ваші родини з Новим 2021 роком! Бажаю вам у Новому році щастя, натхнення, міцного здоров’я, успіху та здійснення всіх найзаповітніших мрій!

переглянути


Вітаємо християн західного обряду з Різдвом Христовим!

24 грудня 2020, автор Ukrpolgerm

Дорогі друзі – християни західного обряду! Щиро вітаю вас і ваші родини зі світлим святом – Різдвом Христовим! Це величне свято спокон віків єднає людей навколо одвічних життєвих істин, обдаровує надією.

переглянути


21-22 грудня голова Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина", Кандидат наук з державного управління Сергій Татусяк взяв участь у засіданні екзаменаційної комісії Донецького національного університету імені Василя Стуса

22 грудня 2020, автор Ukrpolgerm

21-22 грудня голова Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина", Кандидат наук з державного управління Сергій Татусяк взяв участь у засіданні екзаменаційної комісії Донецького національного університету імені Василя Стуса 21-22 грудня голова Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина", Кандидат наук з державного управління Сергій Татусяк взяв участь у засіданні екзаменаційної комісії з присвоєння ступеня вищої освіти "Магістр" здобувачам зі спеціальності 292 "Міжнародні економічні відносини освітньої програми Міжнародні економічні відносини" Донецького національного університету імені Василя Стуса.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео