Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

У Молдовській Кошніці відбувся круглий стіл за участі представників громад України та Молдови

14 серпня 2021, автор UkrPolGerm

У Молдовській Кошніці відбувся круглий стіл за участі представників громад України та Молдови
Голови понад півсотні територіальних громад України та Молдови взяли участь у круглому столі на тему співпраці органів місцевого самоврядування, яку ініціювали Єврорегіон "Дністер" та МГО "Україна - Польща - Німеччина" за підтримки Конгресу місцевих влад Молдови.
Низка заходів відбулась 13 серпня в ході візиту української делегації в м. Кошніца Дубосарського району Молдови. Тут, на березі ріки Дністер, відбулась зустріч з очільниками примарій Молдови та представниками Конгресу.
За її результатами голова Єврорегіону "Дністер" Cергій Татусяк та віце-президент Конгресу місцевих влад Молдови Костянтин Кожукару підписали угоду про співпрацю.
МГО "Україна - Польща - Німеччина" має на меті укладення партнерських угод, які відкриють перспективи чотиристороннього партнерства у форматі Україна-Польща-Молдова-Румунія, що дасть широкі можливості для реалізації спільних проектів та обміну досвідом.
Щоб поєднати у партнерстві чотири країни, українські та молдавські мери і примарі домовилися про співпрацю та спільний пошук точок дотику.
"У кожної молдовської примарії чи міста є партнерські громади в Румунії, і чимало українських громад мають партнерів у Польщі. Наше завдання — всіх поєднати і познайомити, укласти чотиристоронні угоди і рухатися спільно до реалізації загальноєвропейських проектів", — розповів про найближчі плани голова УПН Сергій Татусяк.

 


повернутися до списку