Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Девід Гудолл: 104-річний вчений, закінчує своє життя в Швейцарії

15 травня 2018

Вчений Девід Гудолл, у 104 роки помер після того, як вирішив закінчити своє життя в клініці у Швейцарії, повідомляє організація "right to die". Почесний лондонський еколог і ботанік, який не був без кінця хворим, сказав, що рішення було спричинено погіршенням якості життя.

переглянути


11 людей загинули від бомбових ударів які відбувались під час терористичних нападів на церкви

15 травня 2018

У серії вибухів бомб на християнські церкви, в неділю в Індонезії вбито щонайменше 11 людей. За даними поліції, постраждало більше 40 осіб. Розвідувальна агенція Індонезії підозрює, що ісламські терористи опинилися на чолі нападів.

переглянути


Ізраїльські бомбові тунелі в секторі Газа

15 травня 2018

У суботу ввечері ізраїльські сили підірвали сектор Газа . За словами їх прес –секретаря мішенню був тунель поблизу Бейт - Ханун у північній частині перетину кордону. Це був дев'ятий тунель з минулого жовтня, який був виявлений та знищений.

переглянути


Ізраїль проти Ірану: чи курсують вони до війни?

14 травня 2018

Ці перші сутички потенційної війни між Ізраїлем та Іраном, обіцяють страшний рівень руйнування - навіть за стандартами сучасного Близького Сходу.

переглянути


12 червня у Сінгапурі відбудеться саміт Трамп та Кім Чен Ина

14 травня 2018

Президент США Дональд Трамп зустрінеться з північнокорейським лідером Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня. «Ми обидва спробуємо зробити це дуже особливим моментом для Світового миру!» твітрував лідер США.

переглянути


Уряд США знищує програму моніторингу парникових газів

13 травня 2018

Білий дім скасував програму НАСА з моніторингу парникових газів та глобального потепління. Вчені попередили про цей крок. Космічне агентство США підтвердило в четвер доповідь наукового журналу Science. Так звана система моніторингу вуглецю (CMS) на суму в десять мільйонів доларів (8,36 мільйона євро) на рік простежувала шкідливі викиди вуглекислого газу і метану і контролювала їх вміст в атмосфері. Також створювалися моделі високої роздільної здатності потоків вуглекислого газу.

переглянути


Вибори в Малайзії: опозиція оцінює історичну перемогу

11 травня 2018

Колишній прем'єр-міністр Малайзії Махатхір Мохамад здобув історичну перемогу на загальних виборах, повідомляє офіційний результат. Виборча комісія заявила, що опозиційний альянс Махатхіра зайняв 115 місць, перевищивши 112 місць, необхідних для формування уряду.

переглянути


Щоб викликати медичну допомогу потрібно надіслати відео зі смартфону

11 травня 2018

Британські медики попросять абонентів служби 999 показати їм онлайн відеоматеріали пацієнтів, перш ніж приймати рішення про направлення автомобілів швидкої допомоги, згідно з планами Національної служби охорони здоров’я.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео