Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Коломойський хоче повернути Україну в сторону Росії і погрожує Заходу: «Російські танки будуть стояти під Краковом і Варшавою»

15 листопада 2019

Можливо, що саме такий сценарій найбільш бажаний для Кремля, оскільки від часу революції Гідності з маніакальною впертістю намагається розпалити вогнище громадянської війни в самому серці України – в Києві. Якщо Зеленський не відмовиться від ганебної ідеї капітуляції під виглядом мирних домовленостей з Росією, в Україні може розпочатися справжня громадянська війна. За таких умов Путін буде переможцем у випадку розгортання будь-якого із можливих сценаріїв. Пріоритетним завданням міжнародного співтовариства є переконати новообраного президента України, щоб не вдався до спроби виміняти незалежність на мир. Якщо міжнародному співтовариству вдасться переконати Зеленського, що не варто відмовлятися від незалежності в замін на мир, це може запобігти вибухові справжньої громадянської війни на сході європейського континенту.

 

Джерело: New York Times: Kołomojski chce zwrócić Ukrainę w stronę Rosji i grozi Zachodowi: „Rosyjskie czołgi staną pod Krakowem i Warszawą” // Jagellonia. – Listopad 13, 2019.

URL:  https://jagiellonia.org/new-york-times-kolomojski-chce-obrocic-ukraine-w-strone-rosji-i-grozi-zachodowi-rosyjskie-czolgi-stana-pod-krakowem-i-warszawa/?fbclid=IwAR1oS-poe2IiuQ0zOF_Vw2uZEIdQpVNTn6hfc7XRbXEq-PsZs1A-a5FN5Ms  

 

Коментарі

comments powered by Disqus
повернутися до списку