Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Новини

Рейтинг найбагатших та найбідніших районів у Польщі

25 січня 2017

В Польщі склали рейтинг найбагатших та найбідніших гмін (місцевих громад, що входять до складу повітів).

переглянути


Українців запрошують на виставку «Euro Agro» та Дні Польського сільського господарства

07 листопада 2016

Протягом 17-19 листопада 2016 року у Львові відбудеться сільськогосподарська виставка “EuroAgro”, на якій Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Києві організує промоційний захід «Дні Польського сільського господарства»

переглянути


Посольство Німеччини запрошує до програми High Level Experts Programme

02 листопада 2016

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини і в 2017 році запрошує молодих співробітників державних установ України пройти стажування у Німеччині.

переглянути


Приглашаем к участию в новом европейском конкурсе

27 січня 2016

Новый конкурсный набор 2016/2017 на программу повышения квалификации, реализуемую Фондом имени Роберта Боша в сотрудничестве с Немецким обществом внешней политики (DGAP), «Колледж имени Карла Фридриха Гёрделера «Good Governance (концепция качественного управления)».

переглянути


Польща змінює політичний курс: мігранти, безпека та Україна

24 листопада 2015

Післявиборчі інтриги у Польщі завершилися: новопризначений польський уряд від "Права і справедливості" відпрацював свій перший тиждень. Це – перший некоаліційний уряд у Польщі з 1989 року. Про які перспективи для польсько-українських відносин свідчать нові призначення?

переглянути


Европейский Союз приглашает украинцев к участию в программе «культура и креативность»

06 листопада 2015

Открытый конкурс: учебно-ознакомительный тур и программа партнерства с Польшей в рамках программы ЕС и Восточного партнерства «Культура и креативность». К участию приглашаются организации культурных и креативных индустрий шести стран Восточного партнерства (Армения, Азербайджан, Беларусь, Грузия, Молдова, Украина).

переглянути


Томашпільський район та Ельблонзький повіт підписали протокол намірів про співпрацю

16 жовтня 2015

Томашпільський район Вінниччини та Ельблонзький повіт Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща домовилися про співпрацю.

переглянути


Поляки запрошують вінничан на Міжнародну виставку текстилю

02 жовтня 2015

Протягом 25-27 листопада 2015 року у польському місті Лодзь відбудеться ІІ Міжнародна виставка текстилю Fast Textile. Метою заходу є створення простору для ділових контактів між експонентами та виробниками Польщі і закордону. Цьогорічний II випуск виставки відбудеться у комплексі Ptak Fashion City у місті Жгув (околиця г.Лодзі). Це – місце, де зосередилося 2500 польських виробників одягу.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео