Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Новини

Кількасот етнічних поляків евакуювали з українського Донбасу

13 січня 2015

13 січня з Харкова до міста Мальборк, що на півночі Польщі, евакуювали 178 етнічних поляків, які виїхали з Донбасу.

переглянути


Річна волонтерська програма в Берліні

05 листопада 2014

Організація Громадяни Європи шукає двох волонтерів на річну програму у Берліні у форматі EVS (European Voluntary Service).

переглянути


Томбінський: Верховна Рада має працювати без насилля та залякування

15 жовтня 2014

Томбінський: Верховна Рада має працювати без насилля та залякування Верховна Рада повинна мати можливість обговорити законодавчі ініціативи без насилля та залякування

переглянути


Семінар для журналістів у Німеччині

07 серпня 2014

Семінар для журналістів у Німеччині Саксонський фонд медіаосвіти (SSM) запрошує молодих журналістів з Центральної та Східної Європи взяти участь у 10-денному семінарі, цьогорічна тема якого – «Журналісти як медіатори загальноєвропейської ідеї».

переглянути


МЗС: документи, необхідні для ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС, готові

28 липня 2014

МЗС: документи, необхідні для ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС, готові Міністерство закордонних справ заявило в середу, що завершило підготовку пакета документів, необхідних для ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

переглянути


«Від лану до столу» - за допомогою ЄС удосконалено систему контролю безпечності харчових продуктів в Україні

28 липня 2014

«Від лану до столу» - за допомогою ЄС удосконалено систему контролю безпечності харчових продуктів в Україні Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів", який був розроблений з допомогою експертів ЄС. Цей закон є важливим кроком у реформуванні системи контролю безпечності харчових продуктів за принципом «від лану до столу» відповідно до законодавства та стандартів ЄС.

переглянути


ЄC підтримує Україну в модернізації стандартів з метою створення нових можливостей для бізнесу

28 липня 2014

ЄC підтримує Україну в модернізації стандартів з метою створення нових можливостей для бізнесу Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Європейський Союз обговорили національну стратегію реформування української системи технічного регулювання в рамках конференції, яка відбулася 23 липня 2014 року в місті Київ. На конференції були розглянуті нещодавно прийняті закони про метрологію та стандартизацію, а також інші реалізовані та заплановані заходи, покликані привести українські стандарти у відповідність з європейськими

переглянути


Україна та ЄС створять групу з контролю за транзитом газу

28 липня 2014

Україна та ЄС створять групу з контролю за транзитом газу Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан заявляє про те, що в ході консультацій з комісаром ЄС з питань енергетики Гунтер Еттінгером сторони домовилися про створення консультативної групи з контролю за транзитом газу.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео