Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Новини

Глава МЗС Польщі закликає Захід рішучіше виступити проти російської агресії

24 липня 2014

Глава МЗС Польщі закликає Захід рішучіше виступити проти російської агресії «Ми не можемо почуватися в безпеці, коли наш сусід став жертвою агресії», – заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, даючи інтерв’ю одночасно німецькому виданню Welt am Sonntag та іспанському ABC.

переглянути


ЄС створює цивільну місію в Україні

24 липня 2014

ЄС створює цивільну місію в Україні 22 липня Рада Європейського Союзу створила Консультаційну місію ЄС для сприяння реформі сектору цивільної безпеки в Україні – EUAM Ukraine. Місія створена у рамках Спільної безпекової і оборонної політики ЄС.

переглянути


Грузія ратифікує Угоду про асоціацію

24 липня 2014

Грузія ратифікує Угоду про асоціацію 18 липня парламент Грузії одноголосно ратифікував Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Раніше подібний крок зробила Молдова.

переглянутиЄвропарламент має ухвалити резолюцію щодо кризи в Україні

15 липня 2014

Європарламент має ухвалити резолюцію щодо кризи в Україні Європейський парламент на своєму засіданні сьогодні має обговорити кризу на сході України, сказано у порядку денному на сайті Європарламенту.

переглянути


Україна не зволікатиме з ратифікацією Угоди про асоціацію з Європейським Союзом

15 липня 2014

Україна не зволікатиме з ратифікацією Угоди про асоціацію з Європейським Союзом Процес ратифікації Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом затягувати ніхто не має наміру. «Можливо, я скажу дуже емоційно, але не для того я працював над Угодою про асоціацію з ЄС чотири роки, щоб зараз зволікати з її ратифікацією. Ніхто не буде затягувати процес ратифікації Угоди про Асоціацію, запевняю як міністр» – заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі

переглянути


Латвійський парламент ратифікував Угоду про асоціацію з Україною

14 липня 2014

Латвійський парламент ратифікував Угоду про асоціацію з Україною Парламент Латвії ратифікував Угоду про асоціацію ЄС з Україною. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевич.

переглянути


90% з реформ, запропонованих ЄС, потрібні Україні безвідносно до членства

10 липня 2014

90% з реформ, запропонованих ЄС, потрібні Україні безвідносно до членства Відомий польський публіцист, політичний аналітик Гжегож Громадські, на запрошення Інституту світової політики, виступив модератором навчального семінару з європейської інтеграції для українських журналістів.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео