Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Новини

Европейский Союз приглашает украинцев к участию в программе «культура и креативность»

06 листопада 2015

Открытый конкурс: учебно-ознакомительный тур и программа партнерства с Польшей в рамках программы ЕС и Восточного партнерства «Культура и креативность». К участию приглашаются организации культурных и креативных индустрий шести стран Восточного партнерства (Армения, Азербайджан, Беларусь, Грузия, Молдова, Украина).

переглянути


Томашпільський район та Ельблонзький повіт підписали протокол намірів про співпрацю

16 жовтня 2015

Томашпільський район Вінниччини та Ельблонзький повіт Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща домовилися про співпрацю.

переглянути


Поляки запрошують вінничан на Міжнародну виставку текстилю

02 жовтня 2015

Протягом 25-27 листопада 2015 року у польському місті Лодзь відбудеться ІІ Міжнародна виставка текстилю Fast Textile. Метою заходу є створення простору для ділових контактів між експонентами та виробниками Польщі і закордону. Цьогорічний II випуск виставки відбудеться у комплексі Ptak Fashion City у місті Жгув (околиця г.Лодзі). Це – місце, де зосередилося 2500 польських виробників одягу.

переглянути


Завдяки угоді Злотівський повіт прийняв на відпочинок дітей із Ямпільщини

23 вересня 2015

20 вересня група дітей Ямпільського району відбула на відпочинок у Республіку Польща.

переглянути


Міста Хмільник і Бусько-Здруй наблизилися до завершення спільного проекту

17 вересня 2015

Відповідно до реалізації Угоди про партнерство та співпрацю між територіальними громадами міста Хмільника та міста і гміни Бусько-Здруй Республіки Польща, з метою реалізації спільного проекту Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща «Польська допомога 2014» «Підтримка органів самоврядування міста Хмільника Вінницької області в Україні у прагненні раціоналізувати водно - стічне господарство з врахуванням екологічної політики ЄС» з 7 по 11 вересня у Хмільнику перебувала офіційна делегація міста і гміни Бусько-Здруй на чолі з бурмістром Вальдемаром Сікорою.

переглянути


Оголошуємо про набір учасників програми «Децентралізації влади – журналістську підтримку»

27 серпня 2015

Проект «Децентралізації влади – журналістську підтримку» спрямований на практичне вивчення представниками засобів масової інформації Вінницької області методів висвітлення процесу децентралізації влади та добровільного об’єднання територіальних громад.

переглянути


МВФ надасть Україні кредит в $17,5 млрд.

16 лютого 2015

МВФ повідомив про новий кредит для України розміром у $17,5 млрд. терміном на 4 роки. МВФ і Україна уклали відповідну угоду, повідомила глава фонду Крістін Лагард.

переглянути


МЗС Польщі готує 2 вантажівки з гумдопомогою в Україну

12 лютого 2015

МЗС Польщі наступного тижня надішле дві вантажівки гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до Дніпропетровської області.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео