Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Проекти

Обласний конкурс на кращу співпрацю територіальних громад із зарубіжними партнерами

статус: запланований, 08 лютого 2012

Це положення регулює процедуру проведення конкурсу, оголошеного ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина», на кращу співпрацю територіальних громад Вінницької області із зарубіжними партнерами.

переглянути


Обласний конкурс дитячих плакатів на тему:«Україна приймає Євро 2012»

статус: запланований, 08 лютого 2012

Обласний конкурс дитячих плакатів на тему:«Україна приймає Євро 2012» Головно метою конкурсу «Україна господиня Євро 2012» є надання можливості дітям висловити свої думки малюнками, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність.

переглянути


Європейський вояж вінницьких журналістів

статус: реалізований, 03 жовтня 2011

Європейський вояж вінницьких журналістів В рамках просвітницького проекту «Європейські орієнтири Вінниччини», який вже не перший рік реалізовує Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», 45-особова делегація представників всеукраїнських, обласних та районних ЗМІ мала змогу бути присутніми на презентації Вінниччини у Раді Європи та Європарламенті.

переглянути


Європейські орієнтири

статус: реалізований, 20 вересня 2011

Європейські орієнтири Близько 300 учасників зібрала презентація Вінницької області у будинку Ради Європи у Страсбурзі 12 вересня цього року. З-поміж запрошених – 80 послів та дипломатичних місіонерів різних країн світу, представники європейського бізнесу, громадських організацій.

переглянути


Презентація у столиці Євросоюзу

статус: реалізований, 20 вересня 2011

Презентація у столиці Євросоюзу Вінницька область першою з усіх областей України презентувала себе у Комітеті Регіонів у Брюсселі. 15 вересня офіційна делегація Вінниччини на чолі з головою облради Сергієм Татусяком зустрілася із головою цивільної комісії Комітету Регіонів Євросоюзу Сілке Тоеншоф та заступником представника України в Євросоюзі Надією Цок.

переглянути


Скандинавські уроки демократії

статус: реалізований, 29 серпня 2011

Скандинавські уроки демократії Сьогодні Україна переживає процес модернізації всіх сфер суспільного життя, який свого часу пройшли країни Західної Європи та Північної Америки, а зовсім недавно і Центральної Європи.

переглянути


Вінницькі депутати "студіювали" польське самоврядування

статус: реалізований, 08 червня 2011

Вінницькі депутати "студіювали" польське самоврядування Вінницька обласна Рада та Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» продовжують реалізацію просвітницьких проектів, які передбачають навчання вінницьких самоврядців основам місцевого самоуправління у Республіці Польща.

переглянути


Відбувся перший в цьому році візит 40-особової делегації до Польщі

статус: реалізований, 15 квітня 2011

26-31 березня 40-особова делегація представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Вінниччини перебували у Великопольському воєводстві Республіки Польща.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео