Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Проекти

Обласний конкурс дитячих плакатів на тему: «Разом до об’єднаної Європи»

статус: реалізований, 08 лютого 2011

Обласний конкурс дитячих плакатів на тему: «Разом до об’єднаної Європи» Головна мета цього конкурсу – осмислення шкільною молоддю основних демократичних засад Європейського суспільства, розуміння ролі України в європейському суспільстві, заохочення до засвоєння основ інтелектуальної власності.

переглянути


Комп’ютерний клас для особливих дітей

статус: реалізований, 02 вересня 2010

Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» з нагоди нового навчального року презентувало комп’ютерний клас для вихованців Спеціалізованої загальноосвітньої школи – реабілітаційного центру м.Вінниці.

переглянути


Європа очима журналістів

статус: реалізований, 26 серпня 2010

Цьогоріч вчетверте редактори провідних засобів масової інформації Вінниччини переймали досвід роботи своїх колег у країнах Євросоюзу та знайомилися з устроєм та функціонуванням європейських інституцій в цілому.

переглянути


Польський Бодзентин знову аплодував вінницьким юним талантам

статус: реалізований, 08 липня 2010

Вже четвертий рік поспіль Міжнародне товариство «Україна–Польща–Німеччина» на чолі із Сергієм Татусяком та бурмістр гміни Бодзентин Сьвєнтокшиського воєводства Польщі Марек Крак спільно організовують культурно-оздоровчу поїздку вінницьких дітей до Бодзентина.

переглянути


Вінницькі вчителі збагатилися польським досвідом

статус: реалізований, 25 травня 2010

Міжнародне товариство «Україна–Польща–Німеччина» організувало поїздку для педагогічних працівників міста Вінниці та області. Мета візиту – вивчення досвіду організації навчального процесу польських освітніх закладів, методики викладання, позакласної роботи тощо.

переглянути


У Вінниці відбувся фестиваль смакоти

статус: реалізований, 17 травня 2010

Міжнародне Товариство «Україна–Польща–Німеччина» за сприяння ТМ Sobieski проводить у Вінниці перший Фестиваль польської та німецької кухонь. Захід відбудеться в рамках святкування Днів Європи в Україні.

переглянути


Навчання самоврядовців: польський досвід, українське прагнення

статус: реалізований, 24 квітня 2010

З ініціативи та за сприяння Міжнародного товариства «Україна–Польща–Німеччина» 10-19 квітня відбувся черговий виїзд до Польщі українських самоврядовців. Візит став можливим завдяки партнерській угоді між Великопольським Центром освіти і курсів самоврядування (ВЦОіКС) та Товариством.

переглянути


Місто Хмільник та гміна Буско – Здруй Свєнтокшиського воєводства реалізовують спільний проект

статус: реалізований, 17 березня 2010

Розпочинається реалізація спільного проекту міста Хмільника та міста і гміни Буско-Здруй «Фінанси органів територіального самоврядування в Польщі на прикладі гміни Буско-Здруй- ІІ етап»

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео