Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Польський Бодзентин знову аплодував вінницьким юним талантам

статус: реалізований, 08 липня 2010

Вже четвертий рік поспіль Міжнародне товариство «Україна–Польща–Німеччина» на чолі із Сергієм Татусяком та бурмістр гміни Бодзентин Сьвєнтокшиського воєводства Польщі Марек Крак спільно організовують культурно-оздоровчу поїздку вінницьких дітей до Бодзентина.

Десятиденне перебування у Польщі цього річ заслужили двадцятеро дітей – це переможці обласного конкурсу малюнка «Наш вибір – європейський добробут», вокального конкурсу «Музична парасолька», президенти шкільних євроклубів тощо.

Традиційно юні таланти взяли участь у народних гуляннях в Бодзентині, де художні номери вінницьких артистів зірвали найбільше овацій. Виступи співаків та танцюристів завершилися для них запрошеннями виступити на майбутніх заходах у Польщі та співпрацювати з тамтешніми музичними клубами.

– Для багатьох дітей – талановитих, обдарованих голосом чи танцювальним вмінням – такі поїздки за кордон це – можливість показати себе, свої здібності, зав’язати важливі знайомства на міжнародному рівні, – говорить керівник групи, менеджер роботи з молоддю ВООТ «Україна–Польща–Німеччина» Олена Савчук.

Вона також повідомила, що є попередня домовленість з Мареком Краком про проведення у 2011 році українсько-польсько-німецького фестивалю творчості, участь у якому візьмуть обдаровані діти з Вінниччини.

В рамках програми перебування чоловіча частина групи виборювала перемогу у футбольному турнірі з польською молодіжною командою і виграла у господарів.

За сприяння бурмістра Марека Крака для вінничан було організовано чимало пізнавальних екскурсій та відвідин оздоровчо-розважальних закладів. Це Польський Сейм та Старе Място у Варшаві, пам’ятки архітектури Кракова, Лиса Гора біля Кельц, Парк Юрського періоду у Балтові тощо.


повернутися до списку