Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Проекти

40 жінок з Вінниччини навчалися у польських панянок веденню бізнесу

статус: реалізований, 05 вересня 2012

40 жінок з Вінниччини навчалися у польських панянок веденню бізнесу Вінничанки по-серйозному взялися за освоєння азів ведення підприємницької діяльності. 40 жінок з усієї області взяли участь в українсько-польському проекті «Вінниччина - регіон активних жінок». В рамках проекту, протягом півроку, їх навчали як заснувати власну фірму, де отримати кошти чи кредити на початок першої економічної діяльності, - про все це жінки дізнавалися під час семінарів, тренінгів та особистого знайомства з бізнесвумен як Польщі, так і Вінницького регіону.

переглянути


«Міні Євро 2012»

статус: реалізований, 21 червня 2012

«Міні Євро 2012» З 1 по 3 червня, в рамках співпраці міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» та Конецького меліораційного Товариства, футбольні команди Вінниччини взяли участь у дитячому турнірі «Міні Євро 2012».

переглянути


Як вінничани ярмаркували у Польщі

статус: реалізований, 21 травня 2012

Як вінничани ярмаркували у Польщі Протягом трьох днів з 11 по 13 травня 2012 року Вінниччина ярмаркувала на масштабному міжнародному заході - фестивалі “Українська Весна”, який пройшов у Великопольському воєводстві, Республіка Польща.

переглянути


Місце України в Євро-2012 очима дітей

статус: реалізований, 17 травня 2012

Місце України в Євро-2012 очима дітей Відповідно до українського законодавства діти до 18 років не мають права голосу на виборах, але згідно зі ст. 13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, у них є «право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини».

переглянути


Конкурс в рамках проекту «Вінниччина – регіон активних жінок»

статус: запланований, 11 квітня 2012

Конкурс в рамках проекту «Вінниччина – регіон активних жінок» Проект «Вінниччина – регіон активних жінок» реалізує Вінницький обласний осередком Міжнародної Громадської Організації „Україна-Польща-Німеччина”, Конецьке Товариство Розвитку Підприємництва і Староство Повітове у Сташові в рамках програми «Польська допомога розвитку» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща у 2012 році.

переглянути


У Вінниці відбувся українсько-польський бізнес-форум

статус: реалізований, 05 квітня 2012

У Вінниці відбувся українсько-польський бізнес-форум Ініціатором міжнародного бізнес-заходу стала громадська організація «Україна-Польща-Німеччина», яка не лише має чимало ділових контактів з польськими побратимами, а й допомагає іншим громадським організаціям та територіальним громадам встановлювати дружні стосунки з європейськими інституціями.

переглянути


З двох зроби три. Як організувати тристоронні зустрічі молоді

статус: реалізований, 15 березня 2012

З двох зроби три. Як організувати тристоронні зустрічі молоді Міжнародні зустрічі молоді –євроінтеграційний процес, який розширює взаємне пізнання культур, традицій, який дає змогу знаходити порозуміння між представниками різних країн, ламаючи мовні бар’єри, орієнтуючись на спільне майбутнє всіх мешканців європейського простору.

переглянути


Анкетана участь у проекті «Сім перлин та Сім гарячих точок»

статус: запланований, 15 лютого 2012

Зміст проекту: Рейтинг-порівняння найпрекрасніших та найзабрудненіших місць кожного району Вінницької області , на основі якого будуть випущені кольорові буклети з фото-матеріалами кожного визначеного об’єкта. (В перспективі видання книги «200 чарівних куточків Вінничини, які варто відвідати.») Ця книга - своєрідний путівник для «зеленого» туризму.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео