Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

На Вінниччині почав роботу Клуб міських та селищних голів

статус: реалізований, 14 вересня 2012

На Вінниччині почав роботу Клуб міських та селищних голів

14-15 вересня у Вінниці відбулося зібрання Клубу міських та селищних голів. Цей формат роботи запроваджено в рамках діяльності Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яку очолює голова обласної Ради Сергій Татусяк.

Протягом двох днів близько 40 міських та селищних голів взяли участь у тренінгах на теми, актуальність яких визначали самі самоврядці. Це, зокрема: «Вимоги українського законодавства щодо доступу і способу отримання відомостей про діяльність органів місцевого самоврядування», «Польський досвід у наданні публічної інформації органами місцевого самоврядування», «Стратегічний менеджмент та фінансування».

Заняття проводилися українськими та польськими викладачами. З Польщі з цією метою приїхало 4 тренери, серед яких і заступник директора Великопольського центру освіти і курсів самоврядування Марек Бігосінські. Саме цей центр є партнером Вінницького обласного осередку Товариства «Україна-Польща-Німеччина» та Вінницької обласної Ради у проекті створення Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Відкриваючи засідання Клубу міських та селищних голів, Сергій Татусяк зауважив, що даний формат спілкування дозволить кожному очільнику громади висловитися, внести пропозиції і бути почутим колегами.

– Я єдине, що хочу вас попросити: зробити так, щоб діяльність Клубу була не формальною, а змістовною. Проявляйте активність, виносьте на обговорення проблеми вашої міської чи селищної ради, територіальної громади, пропонуйте теми для тренінгів, зустрічей з фахівцями різних напрямів. Зі свого боку як голова Асоціації я обіцяю, що ми забезпечимо умови для того, щоб всі ваші запити, прохання, пропозиції були враховані і вирішенні, – зазначив С.Татусяк.

Цього ж дня пройшло заплановане засідання Правління Асоціації за участю Сергія Татусяка.

Довідка: Проект «Створення та початок діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області» реалізується в рамках програми «Польська допомога розвитку-2012» Міністерства закордонних справ Польщі.

Реалізується ВОКіСС - Великопольським Центром Освіти і Курсів Самоврядування в партнерстві з Вінницькою обласною радою та Вінницьким обласним осередком Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина".


повернутися до списку