Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Статті

Молдова і Румунія показали вінничанам, як розвивати свою країну за гроші Євросоюзу

20 червня 2013 , джерело: Винница.info

Молдова і Румунія показали вінничанам, як розвивати свою країну за гроші Євросоюзу Вінницька делегація з 25 журналістів і 15 представників громадських організацій та органів влади побувала у Румунії та Молдові, де вивчала досвід отримання грантових коштів Євросоюзу.

переглянути


Вінниччан у Румунії навчили правилам отримання грантових коштів ЄС

19 червня 2013 , джерело: LADA.FM

Вінниччан у Румунії навчили правилам отримання грантових коштів ЄС Вінницька делегація у складі журналістів, серед яких був і журналіст радіо "Ладижин” Олександр Грінченко, представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування і виконавчої влади вивчали у Румунії правила отримання грантових коштів ЄС.

переглянути


Навчатися в Польщі чи Україні? Обирай сам!

12 березня 2013

Навчатися в Польщі чи Україні? Обирай сам! Щороку на випускників чекає вибір: залишитися в рідній країні чи продовжити навчання за кордоном. Усе частіше за вищою освітою українці їдуть до Польщі.

переглянути


Вінничина в Європі - 2012

22 січня 2013 , джерело: газета Вінниччина від 18.01.13

Вінничина в Європі - 2012 Ювілей Міжнародного Товариства "Україна-Польща-Німеччина", Єврорегіон "Дністер", офіційне представництво Вінниччини у Брюсселі та співпраця із "столичним" воєводством Польщі.

переглянути


Литовські студенти обмінювались досвідом з вінницькими

21 грудня 2012 , джерело: Газета 33-й канал

Литовські студенти обмінювались досвідом з вінницькими Студентський парламент Вінниччини та товариство «Україна-Польща-Німеччина» вирішили запросити литовську молодь і приурочили їхній приїзд відзначенню 650-річчя битви під Синіми Водами.

переглянути


Вінниччина впевнено наближається до Європи завдяки роботі одного потужного об'єднання

13 грудня 2012 , джерело: Радіо "Ладижин"

Вінниччина впевнено наближається до Європи завдяки роботі одного потужного об'єднання Рівно п’ять років тому, 15 листопада 2007 року, було проведено Установчі збори, на яких засновано Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина».

переглянути


«Україна – Польща – Німеччина» - Міжнародна організація, що рухає Вінничину до Європи

13 грудня 2012

«Україна – Польща – Німеччина» - Міжнародна організація, що рухає Вінничину до Європи Міжнародна громадська організація «Україна – Польща – Німеччина» є міжнародною недержавною неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує на добровільних засадах громадян України, громадян інших держав та осіб без громадянства для реалізації завдань, передбачених її Статутом.

переглянути


Два дні у сердці грузинських реформ

07 грудня 2012

Два дні у сердці грузинських реформ Феномен Грузії, під час якого проведено 19 реформ, в тому числі й стосовно відкритості влади та боротьби з корупцією, сколихнули весь світ. Іх наслідки вдалося побачити й делегації з Вінниччини, у складі якої був 21 учасник, представники ЗМІ, влади й громадськості.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео