Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Статті

Українські динозаври - на Вінниччині з’явиться парк юрського періоду

30 липня 2008 , джерело: Олександра Петраш - "Вінницькі відомості", № 29 (688)

Українські динозаври - на Вінниччині з’явиться парк юрського періоду Про історію Поділля, що вимірюється десятками і сотнями тисяч років, вінничани частково можуть дізнатися в обласному краєзнавчому музеї. Тут найпопулярнішим і найулюбленішим експонатом, особливо серед дітлахів, є скелет доісторичного мамонта.

переглянути


360 років на шляху до Європи - відродити і примножити

28 травня 2008 , джерело: Світлана Єрофєєва - "Вінницькі Відомості", №20

360 років на шляху до Європи - відродити і примножити Минулої п’ятниці та суботи на території гостинного Поділля влада та громада приймали делегацію Сьвєнтокшиського воєводства, з яким Вінниччина підтримує дружні зв’язки вже 50 років.

переглянути


Відстояти місцеве самоврядування означає зберегти поступальність та темпи розвитку України.

07 травня 2008 , джерело: Василь Подільський - "Україна і світ сьогодні", №1

Відстояти місцеве самоврядування означає зберегти поступальність та темпи розвитку України. Верховна Рада України, яка вже друге скликання працює за європейською схемою 18 березня 2008 року здійснила неймовірний крок для розвиненого демократичного європейського суспільства: обмежила і так нікчемні повноваження органів місцевого самоврядування.

переглянути


Сергій Татусяк: "Нам у Європі дорікають пасивністю"

02 квітня 2008 , джерело: "20 хвилин"

Сергій Татусяк: "Нам у Європі дорікають пасивністю" Україна стала першою країною із соцтабору, яка приєдналася до Європейської асоціації на умовах повноважного членства. Ми цікаві і географічно, і демократично - після помаранчевої революції.

переглянути


Чому депутати не віддають владу місцевим радам?

30 березня 2008 , джерело: Олесь Польовий

Чому депутати не віддають владу місцевим радам?  Про які зміни йдеться і чим вони можуть обернутися, прокоментував депутат Верховної Ради України 4-го скликання, голова Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», магістр державного управління Сергій Татусяк.

переглянути


"Путьові замітки" про вінницьке в Кельце

20 березня 2008 , джерело: Оксана Пустовіт, "20 хвилин"

"Путьові замітки" про вінницьке в Кельце "Першим видимим результатом" побратимства поляки називають відкриття ресторанів "Вінниця" у Кельце та "Кельце" у Вінниці. Договір між тогочасним Келецьким воєводством із Вінницькою областю підписали ще у 1958 році.

переглянути


МГО «Україна – Польща – Німеччина» у співпраці із західними сусідами замість офіційних владних візитів зійшло до контактів село-гміна, місто-місто, район-повіт

12 березня 2008 , джерело: Олександра Петраш - "Вінницькі відомості"

МГО «Україна – Польща – Німеччина» у співпраці із західними сусідами замість офіційних владних візитів зійшло до контактів село-гміна, місто-місто, район-повіт З 23 по 28 лютого у Великопольському воєводстві республіки Польща перебувала делегація представників місцевих органів самоврядування та виконавчої влади Вінницької області.

переглянути


«Евроинтеграция — это прежде всего высокие европейские стандарты жизни»

12 липня 2007 , джерело: Николай Рубанец - Газета "Україна і світ" № 28 (428)

«Евроинтеграция — это прежде всего высокие европейские стандарты жизни»  	Министерство юстиции на днях зарегистрировало новую общественную организацию — Международное общество «Украина-Польша-Германия». О том, как оно было создано, кто является его предшественниками и о первых шагах деятельности, редакции «УиМС» рассказал председатель этого общества, первый заместитель председателя Народно-демократической партии Сергей Татусяк.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео