Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Вінниччан у Румунії навчили правилам отримання грантових коштів ЄС

19 червня 2013 , джерело: LADA.FM
image upload directory uploads/article is not writable image upload directory uploads/article is not writableimage upload directory uploads/article is not writableВінниччан у Румунії навчили правилам отримання грантових коштів ЄС

Вінницька делегація у складі журналістів, серед яких був і журналіст радіо "Ладижин” Олександр Грінченко, представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування і виконавчої влади вивчали у Румунії правила отримання грантових коштів ЄС.

Програма "Європейський досвід залучення грантових коштів для розвитку громад" тривала з 13 по 18 червня 2013 року. Про набуті учасниками програми знання розповів організатор, голова вінницького осередку МГО «Україна-Польща-Німеччина», депутат Вінницької обласної ради Олексій Гаврилов

- Програма дала новий імпульс для розвитку співробітництва із європейськими інституціями, які надають гранти на регіони і територіальні громади. Учасники, які вже подавали проекти на отримання грантових коштів, зрозуміли основні помилки, через які їх проекти не взяли до уваги. Звичайно, у Вінниці на нас очікує чимало роботи, але отриманні знання дають надію, що кількість інвестицій в регіон буде збільшуватись за рахунок нових проектів і ділових контактів наших румунських колег. Оскільки наша організація підтримує сталі контакти з учасниками програми, будемо цікавитись тим, як вони застосовують отриманий досвід у своїй діяльності, - прокоментував О. Гаврилов.

Під час програми вінницька делегація відвідала м. Сороки (Республіка Молдова), де ознайомилась із досвідом роботи щодо залучення грантового фінансування органами влади та громадськими організаціями Сорокського району. Зокрема, побувала у райраді, бізнес-інкубаторі. У Румунії своїм досвідом поділились колеги з міст Бухаресту та Ясси. На прикладі функціонування Технопарку та Агропарку вінниччани змогли побачити як у Румунії реалізуються європейські кошти для розвитку підприємництва, соціальної адаптації бізнесу, який лише починає розвиток.

Учасники програми відзначили, що для Вінниччини може бути цікавим молдовський та румунський досвід розвитку сільськогосподарського бізнесу та реалізації соціальних проектів для територіальних громад. Поїздка також була насичена зустрічами із колегами-журналістами з центральних ЗМІ Румунії - телеканалів, радіо, газети. Окрім того, делегація взяла участь у засідання Комітету регіонів ЄС та Економічному форумі спільно із представниками органів влади та бізнесу Вінницької області.


повернутися до списку