Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Проекти

Проведення брейн-рингу в ЗОШ №30 для членів євроклубу та учнів старших класів на тему «Разом у Європу»

статус: реалізований, 29 січня 2009

Проведення брейн-рингу в ЗОШ №30 для членів євроклубу та учнів старших класів на тему «Разом у Європу» Захід був організований в рамках проведення у навчальному закладі “Тижня історії” з метою досконалішого ознайомлення старшокласників з історією, традиціями та сучасним життєустроєм Європи.

переглянути


Закриття року святкування 50-річчя співпраці між Вінницькою областю та Сьвєнтокшиським воєводством

статус: реалізований, 20 листопада 2008

Закриття року святкування 50-річчя співпраці між Вінницькою областю та Сьвєнтокшиським воєводством Цього року минає півстоліття тісного зв’язку та дружби землі Сьвєнтокшиської (Польща) та Вінницької області. А починалося все з …кухні! У 1958 році гурмани-ресторатори обох країн домовилися відкрити ресторани: під назвою “Кельце” у Вінниці та відповідно “Вінниця” у Кельцях. Ця, на той час, неординарна подія була скріплена першим офіційним листом між двома регіонами.

переглянути


Німецький життєустрій – в науку тепличанам

статус: реалізований, 10 листопада 2008

Німецький життєустрій – в науку тепличанам Влітку минулого року Теплицький селищний голова Михайло Рудницький зав’язав міжнародні зв’язки із німецьким містечком Сандхаузен, бургомістр міста Георг Клетті запросив нових друзів з України погостювати у нього.

переглянути


Приїзд представників шкіл м. Коло (Польща) та начальника охорони навколишнього середовища повіту Коло до Вінницької ЗОШ №15.

статус: реалізований, 14 жовтня 2008

Організація приїзду представників шкіл м. Коло (Польща) та начальника охорони навколишнього середовища повіту Коло до Вінницької ЗОШ №15.

переглянути


Приїзд до Вінницької області делегації Асоціації агро туристів господарства.

статус: реалізований, 10 жовтня 2008

Організація приїзду до Вінницької області делегації Асоціації агро туристів господарства.

переглянути


І Міжнародний фестиваль української та польської пісні "Пісня єднає нас".

статус: реалізований, 04 жовтня 2008

І Міжнародний фестиваль української та польської пісні "Пісня єднає нас". І Міжнародний фестиваль української та польської пісні "Пісня єднає нас".

переглянути


Вінничани взяли участь у польському проекті “Управління гміною – наш досвід для України”

статус: реалізований, 01 жовтня 2008

Вінничани взяли участь у польському проекті “Управління гміною – наш досвід для України” З метою налагодження практичної співпраці та обміну досвідом Товариство "Україна-Польща-Німеччина" організовує виїзд представників місцевого самоврядування с. Баланівка Бершадського району Вінницької області та сільських голів області до гміни Моравіца Свєнтокшиського воєводства Польщі.

переглянути


Участь в конференції у гміні Льонд Великопольського воєводства.

статус: реалізований, 29 вересня 2008

Участь членів "Екологічної ліги" та науковців Аграрного університету в конференції, що буде проводитись у гміні Льонд Великопольського воєводства.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео