Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Документи

Групові поїздки для іноземних студентів у Німеччині (Studienreisen)

28 листопада 2012

Німецька служба академічних обмінів підтримує групові практики у ФРН іноземних студентів під керівництвом викладачів ВНЗ.

переглянути


Традиційні навчальні візити до Польщі

28 листопада 2012

Суть візитів – надихнути їхніх учасників бути свідомими громадянами з активною життєвою позицією. Метою Study Tours to Poland є ознайомлення з польським студентським, науковим і громадським середовищем.

переглянути


Програма мікрогрантів у сфері публічного управління та верховенства права

28 листопада 2012

Європейське партнерство заради демократії (EPD) та Громадянська мережа ОПОРА запрошують українські громадські організації до участі в конкурсі мікрогрантів.

переглянути


Конкурс програми Жана Моне на 2013 рік

28 листопада 2012

Оголошено конкурс Програми Жана Моне, останній для всіх освітніх програм, що входять в Програму Європейського Союзу «Навчання впродовж життя».

переглянути


Єврокомісія оголошує конкурс проектів у сфері культури Представництво Європейського Союзу в Україні

28 листопада 2012

Європейська Комісія оголошує конкурс проектів «Підтримка культури як вектору демократії та економічного зростання». Конкурс оголошено у рамках тематичної програми ЄС «Інвестуючи в людей».

переглянути


Угода про співпрацю Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» та Фонду Петра Порошенка

02 листопада 2012

Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина» (далі – МГО «Україна-Польща-Німеччина»), в особі Голови Татусяка Сергія Пилиповича, що діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та Фонд Петра Порошенка (далі – Фонд), в особі Засновника фонду Порошенка Петра Олексійовича, що діє на підставі Статуту Фонду з іншої сторони (далі - Сторони), уклали цю Угоду про наступне.

переглянути


Угода між Україною та Європейським співтовариством про спрощення оформлення віз

02 листопада 2012

переглянути


Державна цільова програма інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 рр.

02 листопада 2012

переглянути


План дій Україна - ЄС (2005-2007 рр.)

02 листопада 2012

переглянути


Європейська хартія місцевого самоврядування

02 листопада 2012

Держави-члени Ради Європи, які підписали цю Хартію, враховуючи, що метою Ради Європи є досягнення більшого єднання між її членами для збереження та втілення в життя ідеалів і принципів, які є їхнім спільним надбанням, вважаючи, що одним з методів досягнення цієї мети є укладання угод в адміністративній галузі, враховуючи, що місцеві власті є однією з головних підвалин будь-якого демократичного режиму, враховуючи, що право громадян на участь в управлінні державними справами є одним з демократичних принципів, які поділяються всіма державами-членами Ради Європи, переконані в тому, що це право найбільш безпосередньо може здійснюватися саме на місцевому рівні, переконані в тому, що існування місцевих властей, наділених реальними функціями, може забезпечити ефективне і близьке до громадянина управління, усвідомлюючи, що охорона і посилення місцевого самоврядування в різних країнах Європи є важливим внеском у розбудову Європи.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео