Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

За заяву про Україну Яна Париса потрібно б звільнити

13 грудня 2017

Керівник кабінету міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського Ян Парис 4 грудня заявив: «Хочу сказати чітко, що сильна незалежна Україна важлива для Польщі, але це не правда, що існування України є обов’язковою умовою існування вільної Польщі, тому що Польща – це п’ята держава в ЄС (після виходу Великої Британії), Польща є членом НАТО і Євросоюзу, воно є головною країною східного флангу і буде існувати незалежно від того, що робиться в Україні, чи там ситуація краща, чи гірша. Звичайно, для нас краще, якщо там є демократія і нормально правова сильна держава. Але, ми не маємо впливу на те, якою буде українська політика, бо ці рішення приймаються люди в Києві. Важко, правда?»

переглянути


Звіт Комісара з прав людини: Польща порушує репродуктивні права жінок

05 грудня 2017

Висновки 80-сторінкового документу лякають. Кожна четверта жінка в Європі стикається із різними формами насилля за статевою ознакою (сексуальні домагання, дискримінація у громадському житті та професійній діяльності).

переглянути


Колишній французький міністр Ламасура нападає на М5: "Демагогія та антиєвропейці"

01 грудня 2017

"Пенташельці" є "загрозою для Італії, а не для Європи… Достатньо ненависті у виборчій компанії".

переглянути


Віртуальна реальність VR (Virtual Reality) може поставити під загрозу здоров'я дітей

28 листопада 2017

Вчені Лідсського університету виявили, що 20-хвилинна гра становить загрозу для зору та рівноваги гравцям віком від 8 до 12 років.

переглянути


Нагадування про трагедії: активісти встановили копію меморіалу жертвам Голокосту у будинку ультраправого німецького політика

26 листопада 2017

Німецькі активісти творчої групи «Центр політичної краси», відомі своїми акціями на захист мігрантів, встановили інсталяцію поруч з будинком одного з лідерів ультраправої партії «Альтернатива для Німеччини» Бьорна Хьоке. Про це 22 листопада повідомили провідні німецькі видання.

переглянути


Північнокорейський драматичний сюжет: перебіжчика кордону зняли на відео

26 листопада 2017

У Південній Кореї відбулися – «північнокорейські перегони» на кордоні на джипі, а потім пішки, дезертир з Північної Кореї утікав, перш ніж солдати, колишні товариші відкривають по нього стрільбу, та п’ять разів влучать у втікача, але солдат далі намагається досягти своєї цілі Південної Кореї, досягає безпечної зони, а далі допомогу надають південнокорейські солдати. Таке відео було опубліковане ООН.

переглянути


Напад на мечеть в Єгипті: загинуло щонайменше 200 людей

24 листопада 2017

Вранці 24 листопада, в єгипетському місті Бір – ай – Абд, що бойовики напали на мечеть. В результаті атаки загинули щонайменше 235 людей, понад 125 отримали поранення.

переглянути


Літак військово – морських сил США упав в Тихий океан

23 листопада 2017

У Тихому океані впав літак ВМС США. Вісьмох людей, що перебували на борту американського літака C-2 Greyhound, вже знайдено, однак невідомо, в якому вони стані.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео