Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Бранденбург. Політик з «Альтернативи для Німеччини» прийняв іслам.

24 січня 2018

Головною ідеєю антиімігрантської партії «Альтернатива для Німеччини» («АдН») є боротьба з ісламом в Німеччині. «Іслам – це не елемент культури Німеччини» - гасло яке часто зустрічається під час партійних акцій протесту. А тим часом, один із її активних діячів прийняв іслам.

переглянути


Чардаш Орбана

17 січня 2018

Чардаш – угорський народний танець, характерною особливістю якого є динамічна зміна темпу і фігур. Якщо так, то Віктор Орбан – це справжній син своєї землі.

переглянути


Американо-канадський кордон проходить через цю крихітну бібліотеку

27 грудня 2017

Бібліотека "Хаскелл" охоплює дві нації, в буквальному сенсі знаходиться однією ногою в США, а іншою - в Канаді. Зайшовши у бібліотеку Хаскелла, ви легко потрапляєте до типової американської бібліотеки невеликого міста. Але що однозначно вирізняє її серед решти, так це те, що бліотека розташовується одночасно в двох країнах: в США та Канаді. Чорна лінія, що йде вздовж підлоги - смужка маскуючої стрічки, - позначає міжнародний кордон, відокремлюючи міста Дербі Лайн, Вермонт, від Станстед, Квебек. Вхідні двері, дошка оголошень громад та дитячі книги знаходяться в США; решта колекції та читальний зал знаходиться в Канаді.

переглянути


Прем’єр-міністр Великої Британії Тереса Мей в четвер буде у Варшаві. Що скаже про верховенство права?

21 грудня 2017

21 грудня Тереса Мей та ряд міністрів прибудуть до Варшави на міжнародну консультацію. Це візит-відповідь британської сторони на зустріч з польською делегацією у Лондоні 28 листопада минулого року.

переглянути


За заяву про Україну Яна Париса потрібно б звільнити

13 грудня 2017

Керівник кабінету міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського Ян Парис 4 грудня заявив: «Хочу сказати чітко, що сильна незалежна Україна важлива для Польщі, але це не правда, що існування України є обов’язковою умовою існування вільної Польщі, тому що Польща – це п’ята держава в ЄС (після виходу Великої Британії), Польща є членом НАТО і Євросоюзу, воно є головною країною східного флангу і буде існувати незалежно від того, що робиться в Україні, чи там ситуація краща, чи гірша. Звичайно, для нас краще, якщо там є демократія і нормально правова сильна держава. Але, ми не маємо впливу на те, якою буде українська політика, бо ці рішення приймаються люди в Києві. Важко, правда?»

переглянути


Звіт Комісара з прав людини: Польща порушує репродуктивні права жінок

05 грудня 2017

Висновки 80-сторінкового документу лякають. Кожна четверта жінка в Європі стикається із різними формами насилля за статевою ознакою (сексуальні домагання, дискримінація у громадському житті та професійній діяльності).

переглянути


Колишній французький міністр Ламасура нападає на М5: "Демагогія та антиєвропейці"

01 грудня 2017

"Пенташельці" є "загрозою для Італії, а не для Європи… Достатньо ненависті у виборчій компанії".

переглянути


Віртуальна реальність VR (Virtual Reality) може поставити під загрозу здоров'я дітей

28 листопада 2017

Вчені Лідсського університету виявили, що 20-хвилинна гра становить загрозу для зору та рівноваги гравцям віком від 8 до 12 років.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео