Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Трамп припиняє тимчасовий захист для гаїтян

22 листопада 2017

В 1990 р. тодішнім президентом США Джорджем Бушем, було прийнято програму “Про тимчасовий захищений статус” для захисту іноземців, особливо середніх американців, від війни, стихійних лих або катастроф, вона і поширювалася на гаїтян після нищівного землетрусу, що стався 12 січня 2010 р. Тоді загинуло сотні тисяч людей.

переглянути


Німецька коаліція: які є варіанти у Ангели Меркель?

22 листопада 2017

Ангела Меркель, можливо, виграла історичний четвертий термін в якості канцлера Німеччини, але після того, як партії Християнсько-демократичного союзу / Християнського соціального союзу втратили п'яту частину своєї частки в голосуванні, що робить її браком абсолютної більшості, вона стикається з ще більш виснажливими виборами.

переглянути


Зустріч Асада і Путіна, як Росія просуває закінчення сирійської війни. США згодні на президентство Асада? Росія – миротворець?

22 листопада 2017

Президент Башар аль-Асад зустрівся з президентом Володимиром Путіним в понеділок в Сочі, в рамках переговорів, спрямованим на припинення громадянської війни.

переглянути


Кім Чен Ін забороняє пити, співати та святкувати Дня Матері

21 листопада 2017

Північна Корея заборонила зібрання, що включають вживання алкоголю та співу, ця заборона намагається придушити "можливий негативний вплив" санкцій проти Північної Кореї у відповідь на нещодавні ядерні випробування.

переглянути


У Нігерії 50 людей загинули в результаті теракту в мечеті

21 листопада 2017

У Нігерії через терориста-смертника, який підірвав себе у мечеті загинуло не менше 50 людей у мечеті у північно-східній Нігерії у вівторок у найбільшому масовому вбивстві цього року.

переглянути


Аргентина затамувала дихання: військовий підводний човен зник в Атлантиці

20 листопада 2017

Вся Аргентина затамувала дихання, оскільки відомо, що військовий підводний човен «ара Сан-Хуан» з 44-ма членами екіпажу на борту, зник у холодних водах Південної Атлантики, біля узбережжя Патагонії, більше 2-х днів.

переглянути


Німеччина, Ангела Меркель тремтить: «Уряд - це ультиматум лібералів»

20 листопада 2017

Крістіан Лінднер: "Приймає завтра уряд рішення чи ні. Ми могли б піти на дострокові вибори».

переглянути


Молдова завжди було цікавим місцем

20 листопада 2017

Гроші, які зникають з берегів, шпигунство, вбивство політиків, - це лише деякі з історій, що надходять з маленької республіки, поділеної між Росією та Європою.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео