Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Чи припинить Мадрид процес автономії Каталонії? Європейський Союз виступає за єдину Іспанію.

04 жовтня 2017

Уряд Каталонії заявив, що «скоро» в односторонньому порядку проголосить декларацію незалежності і закликав ЄС стати медіатором в переговорному процесі з Мадридом. Але ні країни Євросоюзу, ні їх керівники не мають ні найменшого бажання цим зайнятися.

переглянути


Загальний страйк в Каталонії. В містах паралізувало рух, тисячі людей вийшли на вулиці.

03 жовтня 2017

В Каталонії розпочався одноденний загальний страйк організований профспілками, громадськими організаціями та політичними партіями. Це протест проти вживання сили поліцією проти учасників недільного референдуму за незалежність. За організацію страйку відповідальна організація La Taula per la Democracia.

переглянути


Військові дії над Північною Кореєю – «найгірший варіант», - розповідає дипломат Великобританії

02 жовтня 2017

Превентивна війна, яку проводить Дональд Трамп, швидше за все, загострюватиметься дуже швидко, вважає екс-політичний директор FCO Саймон Гасс.

переглянути


Лайла Шукрі: «Дівчина, що стала сексуальною рабинею, приносить своєму власнику прибуток порядка 100 тисяч доларів на рік».

30 вересня 2017

Під псевдонімом Лайла Шукрі пише полька, дружина одного з арабських шейхів у своїй новій книзі «Я була коханкою арабських шейхів» пише про дівчат, що стали жертвами торгівлі живим товаром.

переглянутиЕкспертиза не залишила сухої нитки на рішення Меркель щодо біженців. Чи вплине це на результат виборів?

22 вересня 2017

Німецька газета "Die Welt" пише, що після парламентських виборів, що відбудуться 24 вересня, у Німеччині може бути навіть створена слідча комісія, що розгляне міграційну політику канцлера Ангели Меркель.

переглянути


«В Східній Європі ми не хочемо їсти сміття», - читачі про подвійні стандарти в продуктах.

21 вересня 2017

Британська газета написала, що клієнти у Центрально-східній Європі отримують товари гіршої якості, ніж мешканці Західної Європи, попри той факт, що виробляють їх одні й ті ж фірми.

переглянути


Аборт. Комітет «Рятуймо Жінок» зібрав уже понад 100 тисяч підписів під проектом лібералізації законодавства.

19 вересня 2017

Польща – католицька країна. Це не лише данина традиції, але й факт закріплений на законодавчому рівні. Діти в школах вчать катехізис, а аборти взагалі заборонені.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео