Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

На референдумі Дзайя вимагає спеціального статусу. Уряд: "говорить, що це провокація". Ренці: "Угода про скорочення податків"

26 жовтня 2017

Заступник міністра регіональних справ Бресса відповів губернатору Венето: "Неприйнятна пропозиція, яка є предметом парламенту"

переглянути


Підозрюючи російське втручання під час голосування щодо «Брексіту», законодавець шукає відповідь

21 жовтня 2017

В четвер опозиція закликала британський уряд розслідувати втручання Росії під час референдуму щодо виходу Великобританії з Європейського Союзу. При цьому опозиція зазначила що залишилось багато «запитань» щодо Арона Бенкса який був головним фінансовим спонсором кампанії про вихід Великобританії з Євросоюзу.

переглянути


Дональд Трамп закликав не зносити пам’ятники Колумбу в США

20 жовтня 2017

У вівторок Трамп прокритикував знесення постаменту із зображенням історичної постаті, мотивуючи це як напад на населення США. Після того, як керівництво декількох міст США наказали знести різного роду пам’ятники Конфедерації. Д.Трамп осудив відновлення спроб ліквідації пам’ятників знаменитого генуезького дослідника Христофора Колумба.

переглянути


Австрійські вибори дають неочікувані результати адже консервативні та націоналістичні партії збільшують свій вплив

16 жовтня 2017

Австрійська політика після виборів, схоже, змінить вектор своєї діяльності. Адже попередні результати демонструють що консервативна Австрійська народна партія отримує найбільшу підтримку. В той же час націоналістична Австрійська партія свободи та Соціал-демократична партія ведуть боротьбу за друге місце.

переглянути


Північна Корея погрожує атакувати Гуам напередодні спільних військово-морських навчань США і Південної Кореї.

15 жовтня 2017

Так як США і Північна Корея готуються до спільних військово-морських навчань наступного тижня, чиновники Північної Кореї пригрозили атакувати балістичними ракетами територію США поблизу Гуаму.

переглянути


Каталонія- Іспанія криза: що буде далі?

12 жовтня 2017

Протистояння між Каталонією та Іспанією вийшло на новий рівень у вівторок 10.10.17 р., коли лідер Каталонії Карлес Пучдемон заявив про те, що формальне оголошення про незалежність від Іспанії відкладається на декілька тижнів.

переглянути


Жах промови Терези Мей об’єднує її роз’єднану партію

10 жовтня 2017

Виступ лідера британських консерваторів Терези Мей на щорічній звітній конференції торі перетворився у справжній жах. Її душили приступи кашлю, через які вона не могла говорити, їй вручили бланк про звільнення з роботи і, на завершення впало дві літери з слогану.

переглянути


Роберт Левандовский захистив бакалаврську роботу про… власну кар’єру

09 жовтня 2017

Роберт Левандовский захистив у Вищій Школі Освіти в Спорті бакалаврську роботу з фізичного виховання за спеціальністю тренер-менеджер на тему «РЛ 9: Дорога до слави». Капітан польської футбольної збірної описав власну кар’єру.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео