Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Путін говорить що олімпійські дискваліфікації це ознака втручання США у вибори в Росії

13 листопада 2017

Російський президент В. Путін звинувачує США у намаганні втрутитись у президентські вибори у Росії, як відповідь на те, що Москва не визнає свого втручання у президентські вибори в США в 2016 р.

переглянути


НАТО – Європі потрібно готуватися до російського вторгнення

09 листопада 2017

НАТО каже Європі готуватися до російського вторгнення. Зроблена заява, що дороги, мости і залізничне сполучення мають бути модернізовані, щоб танки і транспортні засоби могли швидко мобілізуватися. Генеральний секретар НАТО заявив, що автомобільні і залізничні дороги по всій Європі потребують оновлення.

переглянути


Баттіста заявив: «Ліга 3 роки випробовує нас. Але це вже стара політика»

07 листопада 2017

"Минуло три роки після того, як Сальвіні відкрив наші очі, ми намагаємося, ми є першою політичною силою в країні. Це правда, що існує певна конвергенція на певні темі, але для мене Ліга це частина старої політики". Про це заявив Алессандро Ді Баттіста, на запитання Луки Телези та Оскарда Джанніно в прямому ефірі на «Радіо 24». Після альянсу з Лігою він заявив: "Я вступив у рух саме тому, що в правилах статуту зазначено, що цей рух не створює альянсів, але з ким я повинен об'єднуватися?»

переглянути


Курдистан. Романіні: "Уряд повинен стати провайдером політико-дипломатичної ініціативи на європейському та міжнародному рівнях"

06 листопада 2017

Президент групи міжпарламентської дружби з курдським народом втручається в ситуацію в Іракському Курдистані

переглянути


Кевін Спейсі; більше звинувачень в сексуальних домаганнях

03 листопада 2017

Американський режисер Тоні Монтана запевняв, що в 2003 році він був побитий актором в барі Лос-Анджелеса. Йому було за 30, коли інцидент трапився в барі Coronet. Тоні розповів, що Кевін поклав руку на його геніталії, на що Монтана негативно відреагував і пішов до чоловічого туалету, але актор попрямував за ним.

переглянути


Курдський лідер заявив, що іде у відставку після невдалої спроби досягти незалежності від Іраку

01 листопада 2017

Президент іракського регіону Курдистан заявив у неділю, що він має намір піти у відставку, через місяць після того, як він очолив референдум про незалежність від Іраку, який в свою чергу спровокував військову відповідь з боку іракського уряду.

переглянути


Україна його не хоче. Грузія хоче його заарештувати. Що буде далі із Саакашвілі.

01 листопада 2017

Для своїх прихильників М. Саакашвілі, колишній президент Грузії, невтомний ворог корупції і путінської Росії, а також реформатор Грузії яка за його президентства досягла значних результатів у проведенні реформ. Також його вважають одним із найбільш харизматичних політиків на пострадянському просторі.

переглянути


Ісландія: парламентські вибори сьогодні

30 жовтня 2017

Країна намагається подолати політичну кризу після скандалів

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео