Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Російські війська входять до Білорусі

17 серпня 2017

Будуть відпрацьовувати оборону проти атаки з Заходу. Велику російсько-білоруські навчання заплановані на середину вересня, але вже сторінки медіа, соціальних мереж та форумів кишать заголовками, що російські солдати йдуть по Білорусі. З 15 серпня на територію країни почали прибувати російські загони. Поки що, це технічні служби, які мають забезпечити проведення навчань.

переглянути


Мілітарні можливості польської армії. Як виглядаємо на тлі Європи? [Інфографіка]

15 серпня 2017

Поляки сьогодні відзначають державне свято Польського війська. У Варшаві відбувся парад за участі 1500 солдатів, бл. 200 одиниць наземної техніки і кількох десятків авіації. На сьогоднішній день збройні сили Республіки Польщі нараховують 120 тисяч фахових військових, з яких 57 тис. служать у сухопутних військах, 17 тис. – у військово-повітряних силах, 8 тис. – на флоті, 2,5 тис. – війська спеціального призначення і 35,5 тисяч (а передбачено довести до 53 тисяч) – це війська територіальної оборони (створені у 2015 році).

переглянути


«New York Times»: двигуни північнокорейських ракет можуть походити з України.

14 серпня 2017

Два успішних північнокорейських запуски ракет в липні цього року могли відбутися завдяки придбанню на чорному ринку двигунів заводу «Південмаш» у Дніпрі. Обґрунтовуючи таку думку «New York Times» посилається на експертний аналіз і секретні дані американських розвідувальних агенцій.

переглянути


Дональд Трамп, Брексіт і трансатлантична луна.

13 серпня 2017

Вибір Британії покинути Європейський Союз додало трохи вітру у вітрила Дональда Трампа в життєво важливий момент. Він публічно відсвяткував результат референдуму і позиціонував цю перемогу як свою власну.

переглянути


Чому Америка Трампа може навчитися у Італії Берлусконі?

13 серпня 2017

Президент Трамп багато кому здається невідповідним, можливо, ніяким, і звичайно ж, м'яко кажучи, непередбачуваним. Водночас він створює образ сильного лідера, що тяготіє до авторитаризму, який завжди правий, котрого ніхто не посміє критикувати. В цьому проявляється його так званий «берлусконізм».

переглянути


Як перемога Трампа підживлює міф Путіна в Росії

13 серпня 2017

Втручання Росії в американські вибори було безпрецедентним в американській історії. Чи допомогло воно республіканцю Дональду Трампу перемогти, залишається неясним. Проте, перемога Трампа і ентузіазм Кремля відносно цього є доказом того, що післявоєнна ера Другої світової закінчилася, і що мільйони американських виборців підтримують більш широкий міжнародний відхід від глобальної інтеграції.

переглянути


Іслам у виборчій кампанії в Німеччині. «Фікція мультикультуралізму».

11 серпня 2017

Міграційна криза, внутрішня безпека, тероризм – для багатьох німців це найважливіші теми, що мають бути підняті перед вересневими парламентськими виборами. І все це, так чи інакше, пов’язане з ісламом.

переглянути


«Аби Путін не втратив обличчя». Суперечка в Німеччині про санкції накладені на Росію.

08 серпня 2017

"Sueddeutsche Zeitung" розкритикувала лідера Вільної демократичної партії Німеччини Христиана Лінднера за пропозицію прийняти анексію Криму як «постійне тимчасове» рішення, що не повинно заважати контактам з Росією. Якщо буде створено коаліційний уряд християнських демократів із вільними демократами (після вересневих виборів), то Лінднер може зайняти пост міністра закордонних справ.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео