Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Шедевр Леонардо продається за рекордні £ 340 млн

18 листопада 2017

Останню з картин Леонардо да Вінчі, знайдену в приватній колекції продали на аукціоні, стартова ціна картини складала $ 100 мільйонів. Про аукціон, на якому буде продана картина великого Леонардо повідомляє The Times. Картина, яку датують XVI століттям, носить назву Salvator Mundi (в перекладі з латині "Спаситель світу"), на ній зображений Ісус Христос.

переглянути


"Говорячи про мови та державні закупівлі, ми чекаємо парламентських дебатів"

13 листопада 2017

Що стосується поточного перегляду Закону про державні закупівлі, то доцільно очікувати парламентських дебатів, перш ніж змінювати його, щоб забезпечити, кандидатури Конфедерації, які не були написані німецькою мовою. Це думка Федеральної ради, яка пропонує відхилити пропозицію національного радника Жака Буржуа.

переглянути


Президента каталонського парламенту заарештували: звинувачують у повстанні

13 листопада 2017

Новий чорний день для повстанської Каталонії: на замовлення суду в Верховному Суді в Мадриді спікера Каталонського парламенту Карме Форкаделл обвинувачується в "повстанні" та "руйнації" – це загрожує їй до 30 років ув'язнення.

переглянути


Путін говорить що олімпійські дискваліфікації це ознака втручання США у вибори в Росії

13 листопада 2017

Російський президент В. Путін звинувачує США у намаганні втрутитись у президентські вибори у Росії, як відповідь на те, що Москва не визнає свого втручання у президентські вибори в США в 2016 р.

переглянути


НАТО – Європі потрібно готуватися до російського вторгнення

09 листопада 2017

НАТО каже Європі готуватися до російського вторгнення. Зроблена заява, що дороги, мости і залізничне сполучення мають бути модернізовані, щоб танки і транспортні засоби могли швидко мобілізуватися. Генеральний секретар НАТО заявив, що автомобільні і залізничні дороги по всій Європі потребують оновлення.

переглянути


Баттіста заявив: «Ліга 3 роки випробовує нас. Але це вже стара політика»

07 листопада 2017

"Минуло три роки після того, як Сальвіні відкрив наші очі, ми намагаємося, ми є першою політичною силою в країні. Це правда, що існує певна конвергенція на певні темі, але для мене Ліга це частина старої політики". Про це заявив Алессандро Ді Баттіста, на запитання Луки Телези та Оскарда Джанніно в прямому ефірі на «Радіо 24». Після альянсу з Лігою він заявив: "Я вступив у рух саме тому, що в правилах статуту зазначено, що цей рух не створює альянсів, але з ким я повинен об'єднуватися?»

переглянути


Курдистан. Романіні: "Уряд повинен стати провайдером політико-дипломатичної ініціативи на європейському та міжнародному рівнях"

06 листопада 2017

Президент групи міжпарламентської дружби з курдським народом втручається в ситуацію в Іракському Курдистані

переглянути


Кевін Спейсі; більше звинувачень в сексуальних домаганнях

03 листопада 2017

Американський режисер Тоні Монтана запевняв, що в 2003 році він був побитий актором в барі Лос-Анджелеса. Йому було за 30, коли інцидент трапився в барі Coronet. Тоні розповів, що Кевін поклав руку на його геніталії, на що Монтана негативно відреагував і пішов до чоловічого туалету, але актор попрямував за ним.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео