Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Бізнес ніша – банки сперми.

18 вересня 2017

Якщо пошукати донора сперми в Інтернеті, то можна знайти різні пропозиції. З гарним обличчям, певним кольором волосся, і навіть почути голос донора. Все для споживача. Адже, основні покупці сперми – це одинокі жінки, як правило, добре освічені, з високими очікуваннями і дуже вимогливі.

переглянути


Іванка Трамп: ось чому я не виступаю проти мого батька.

16 вересня 2017

Іванка Трамп відкинула обвинувачення тих, хто критикує її за те, що не виступає публічно проти іронічної позиції і контраверсійних заяв її батька.

переглянути


«Ryanair» ліквідує частину рейсів з Варшави і скаржиться на Об’єднання Державних Аеропортів Польщі до Європейської Комісії.

14 вересня 2017

Нещодавно відгримів скандал між «Ryanair» і Київським та Львівським аеропортами. Тепер в центрі уваги той же ірландський перевізник і аеропорти Варшави, Вроцлава та Гданська.

переглянути


Зашифрований лист, написаний у XVII столітті монахинею «одержимою Дияволом» нарешті прочитано, використавши нелегальне програмне забезпечення з Інтернету.

11 вересня 2017

Листа написала сестра Maria Crocifissa della Concezione з монастиря Palma di Montechiaro на Сіцілії в 1676 році. Прочитати лист вдалося лише через три з половиною століття, коли до програми-дешифратора додали латину, старогрецьку та сучасну грецьку і курдську мови.

переглянути


«Фейсбук» знаходиться під вогнем за відмову розкрити політичну рекламу куплену російськими тролями.

08 вересня 2017

Компанія «Фейсбук» визнала, що у неї було протягом останніх двох років закуплено політичної реклами на суму близько $100,000 через 470 профілів, пов’язаних із російською «фабрикою тролів» - «Агенцією Інтернет-досліджень». Цільовій аудиторії показували рекламу, тематика якої збігалася з ключовими моментами передвиборчої агітації Дональда Дрампа і Хілларі Клінтон – права секс-меншин, торгівля зброєю тощо, і таким чином втручалися у виборчу кампанію в США.

переглянути


«Газета Польська» ("Gazeta Polska"): чергові надходження з Німеччини на боротьбу з ПіС.

07 вересня 2017

У матеріалах «Газети Польської» йдеться про громадську організацію «Akcja Demokracja» - головного координатора протестів проти судової реформи у Польщі. У першій половині 2017 року вона організація отримала майже 100 тисяч євро від своїх спонсорів. Для порівняння за увесь минулий рік було отримано лише 50 тисяч євро. Тижневик стверджує, що так чи інакше всі грантодавці пов’язані із Німеччиною.

переглянути


Лех Валенса зрікся нагороди «Людина року», що була присуджена йому на Економічному форумі в Криниці в 2004 році.

06 вересня 2017

На своїй сторінці в «Фейсбук» Лех Валенса написав, що зрікся нагороди «Людина року», що була присуджена йому на Економічному форумі в Криниці в 2004 році. Рада Економічного форуму присуджує нагороду «Людина року» видатним особам, які своєю позицією та вчинками здійснили найбільший вплив на перебіг подій в Центрально-східній Європі. Вчора оголосили, що лауреатом нагороди у цьому році стала прем’єр-міністр Польщі Беата Шидло. В минулому році нагороду отримав прем’єр Угорщини Віктор Орбан. Багато коментаторів тоді вважали, що це була спроба організаторів форуму здобути прихильність уряду партії «Права і справедливість», оскільки Орбан вважається союзником і навіть другом «ПіС».

переглянути


Кім торгує «Віагрою» і наркотиками, щоб мати на водневу бомбу!

05 вересня 2017

Кім Чен Ин нещодавно, у обміні погрозами із Сполученими Штатами, заявив, що має водневу бомбу. Журналісти Express i CNN пошукали відповідь на питання, звідки у бідної країни мільярди доларів на дорогі воєнні проекти.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео