Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Тренінг «Соціальний розвиток через місцеві ініціативи» (18-20 липня 2018р., м. Вінниця)

02 липня 2018

Тренінг «Соціальний розвиток через місцеві ініціативи» (18-20 липня 2018р., м. Вінниця)

Активізація мешканців громад та залучення їх до процесів прийняття рішень і реалізації ініціатив у громадах – важлива складова успіху реформи децентралізації в Україні та необхідна вимога часу.

В ході тренінгу учасники дізнаються про форми та механізми активізації та залучення громадськості в процеси прийняття рішень; ефективну співпрацю місцевої влади та громадськості; інструменти реалізації та просування громадських ініціатив, а також можливі способи фінансування громадських ініціатив. До участі в тренінгу запрошуються представники громадських організацій, профспілок, органів влади та інші зацікавлені сторони.

Організатори забезпечують проживання учасників, харчування та роздаткові матеріали. Транспортні витрати є власним внеском учасника.

Прийом заявок триває до 12:00 год. 11 липня 2018 р.

Тренінг проводиться ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина», ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини», ГО «Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив» в партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Додаткова інформація за тел. (067) 794-86-64 (Юлія).

Анкета для участі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdaYDTaesEJwy0k9dVxOjUNBpt8Q_YX8sDR8JwDJ6jsQ3TYRw/viewform


повернутися до списку