Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Східно-Європейський інститут розвитку

Східно-Європейський інститут розвитку

Інтернет адреса: http://www.eedi.org.ua/

Східно-Європейський Інститут Розвитку - це неурядова, неприбуткова міжнародна дослідницька організація в Україні.

"Ми є групою людей, які цінують важливість незалежних поглядів і думок та іх вільний обмін.
Ми віримо, що мультидисциплінарний аналіз і дослідження політики з боку неурядового сектору є вкрай необхідним під час перехідного періоду в Україні а також у країнах Східної Європи."

Сайт організації відкритий для користувачів та громадськості, а також для членів СЄІР, партнерів, спонсорів і донорів, та для тих, хто є отримувачами вісників, і цікавляться питаннями громадського здоровья, соціально-економічної трансформації, права людини і інших галузей програми СЄІР.

Сайт створений командою СЄІР, іншими експертами та професіоналами, які співпрацюють з СЄІР.  Серед них є:

 • Мрідула Гош - кандидат історичних наук, фахівець з міжнародного розвитку і зовнішньої політики, голова правління СЄІР та головний редактор Східно-Європейського Монітору
 • Дмитро Скляренко - кандидат історичних наук, фахівець з зовнішньої політики і міжнародних відносин, експерт СЄІР з питань міжнародних відносин та зовнішної політики
 • Ольга фон Шталлєнберг - філолог, редактор російської та української версії інформаційного вісника "Говоримо про СНІД".
 • Олена Донська, Юлія Павлюк і Ірина Волох - перекладачі СЄІР
 • Олексій Ванін - професійний дизайнер та верстальщик, дизайнер СЄІР та веб-підтримка (дизайн частини сайту, що містить номери журналу- Східно-Європейський Монітор) вісника "Говоримо про СНІД" та інших матеріалів про ВІЛ/СНІД
 • Іван Батіг - професійний дизайнер і веб девелопер,  базовий дизайн сайту СЄІР.

Угода про співпрацю між міжнародним товариством «Україна-Польща-Німеччина» та Східно-Європейським Інститутом Розвитку

Міжнародне Товариство “Україна-Польща-Німеччина”, яке представляє Голова Сергій Татусяк та Східно-Європейський Інститут Розвитку, який представляє Голова правління Мрідула Гош, укладають цю угоду бажаючи закріпити відносини і покращити співпрацю.

 1. Головною метою угоди є налагодження співпраці між Міжнародним Товариством “Україна-Польща-Німеччина” та Східно-Європейським Інститутом Розвитку, спрямованої на проведення просвітницької роботи з питань європейської інтеграції, вивчення європейського досвіду у сфері розбудови громадянського суспільства в Україні, підвищення якості демократії, збільшення відповідальності та поінформованості людей і громадянського суспільства щодо захисту прав людини і свобод під час взаємодії з державою.
 2. Для реалізації цих цілей співпраця буде приймати наступні форми:
  • Організація семінарів, конференцій, круглих столів, тренінгів, презентацій;
  • Підготовка аналітичних матеріалів, політичних та економічних прогнозів, коментарів, інших інтелектуальних продуктів;
  • Консультативна робота з поточних та стратегічних соціальних і політичних питань;
  • Організація міжнародних проектів за рахунок власних коштів обох організацій, Фондів Європейського Союзу та інших установ;
  • Пошук партнерів для співпраці між неурядовими організаціями;
  • Розробка, випуск та розповсюдження методичних та інформаційних матеріалів, що стосуються проведених спільних заходів та діяльності партнерів;
  • Розміщення розроблених матеріалів на Інтернет-ресурсах обох сторін;
  • Проведення Інтернет-конференцій в он-лайн режимі;
  • Здійснення опитувань громадської думки та ін.
 3. Сторони зобов’язуються використовувати конфіденційну інформацію, до якої матимуть доступ або зібрану під час співпраці, винятково для цілей цієї Угоди.
 4. Конкретні заходи взаємодії в межах співпраці, передбачені умовами цієї Угоди, здійснення яких потребує цільових матеріальних витрат, будуть виконуватися у проектах, щодо реалізації яких мають бути укладені окремі угоди.

Ця угода укладається на невизначений час. Кожна із сторін може розірвати Угоду у письмовій формі, із збереженням трьохмісячного періоду денонсації. Угода складена і підписана у двох примірниках, кожний з яких має однакову юридичну чинність.

Голова МГО «Україна-Польща-Німеччина»

Сергій Татусяк

Східно-Європейський Інститут Розвитку

Мрідула Гош

 


повернутися до списку