Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

«Опалкова хата» - перший в Києві ресторан польської кухні.

«Опалкова хата» - перший в Києві ресторан польської кухні.

Інтернет адреса: http://www.opalkova.com.ua

Адреса: с. Петропавлівська Борщагівка,
вул. Петропавлівська, 16.
тел. +380 44 466-88-06, +380 44 274-97-82, +380 44 274-97-83
[email protected]

Угода про співпрацю між міжнародним товариством «Україна-Польща-Німеччина» та Рестораном польської кухні «Опалкова Хата»

Міжнародне Товариство «Україна – Польща – Німеччина», яке представляє голова Сергій Татусяк та ресторан польської кухні «Опалкова хата», який представляє власник Томаш Томчик укладають цю Угоду, бажаючи закріпити відносини і покращити співпрацю.

 1. Головною метою Угоди є налагодження співпраці між Міжнародним Товариством «Україна-Польща-Німеччина» та рестораном польської кухні «Опалкова хата», спрямованої на обмін та пізнання культурних традицій України та Польщі, сприяння формуванню культури міжнародного спілкування, сприяння розвитку взаєморозуміння, довіри, дружби між народами України та Польщі, встановленню й розширенню контактів між представниками громадськості, сприяння  встановленню культурних зв’язків, сприяння ознайомлення громадськості та населення з історією, життям і культурою народів України та Польщі.
 2. Для реалізації цих цілей співпраця буде приймати наступні форми:
  • організацію та реалізацію спільних міжнародних культурно-масових, пізнавальних та інформаційних заходів;
  • реалізацію розважальних тематичних проектів, присвячених святкуванню українських, польських та інших міжнародних свят;
  • проведення міжнародних виставок, семінарів, конференцій, ярмарок, театральних вистав, демонстрації фільмів;
  • налагодження дружніх зв’язків з міжнародними громадськими (неурядовими) організаціями та іншими організаціями по обміну досвідом і проведенню спільних заходів;
  • вивчення української та польської мови;
  • розміщення інформаційних матеріалів на Інтернет – ресурсах обох сторін;
 3. З моменту підписання цієї Угоди сторони стають партнерами в подальшій діяльності. Сторони зобов'язуються використовувати отриману інформацію винятково для цілей цієї Угоди.
 4. Ця Угода укладається на невизначений час. Кожна із сторін може розірвати Угоду у письмовій формі, із збереженням трьохмісячного періоду денонсації. Угода складена і підписана у двох примірниках, кожний з яких має однакову юридичну чинність.
Голова МГО «Україна-Польща-Німеччина»

Сергій Татусяк

Ресторан польської кухні «Опалкова хата»

Томаш Томчик


повернутися до списку