Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Європейський Союз сприяє розвитку малого та середнього бізнесу в Україні

24 червня 2014

Європейський Союз сприяє розвитку малого та середнього бізнесу в Україні

24 червня у Представництві ЄС в Україні відбулася прес-конференція «Угода про асоціацію: можливості для українського бізнесу» та інформаційний семінар-дискусія для представників малого та середнього бізнесу, а також бізнес-асоціацій.

Напередодні підписання економічної частини Угоди про асоціацію (ГВЗВТ) учасники заходу обговорили перспективи розвитку малого та середнього бізнесу та алгоритм дій для українських підприємців у нових умовах. Також на прес-конференції було презентовано проект для малого та середнього бізнесу «Інформування щодо Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною: Що це означає для мене?», що фінансується ЄС. 

Ендрю Расбаш, керівник Управління програм допомоги в Україні та Координатор з питань співпраці Представництва ЄС в Україні: «Українським малим та середнім підприємствам необхідно знати більше про вплив, який Угода про асоціацію та ГВЗВТ матимуть на їхній бізнес. Тому Представництво Європейського Союзу розпочало впровадження пілотного комунікаційного проекту, присвяченого Угоді про асоціацію між Україною та ЄС, у т.ч ГВЗВТ. У рамках проекту заплановано шість інформаційних семінарів в різних регіонах України, на основі нещодавно розроблених інформаційних матеріалів з метою підвищення обізнаності бізнесу щодо даної теми. Планується продовження цієї ініціативи наступного року шляхом підтримки масштабної інформаційної кампанії, що буде реалізована українською стороною». 

На думку Ігоря Бураковського, експерта проекту ЄС «Інформування щодо Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною: Що це означає для мене?», Голови Правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, Угода про асоціацію - «це шанс на розширення присутності українських виробників на ринку ЄС, зобов’язання держави реформувати регуляторний клімат в широкому розумінні цього слова та інструмент модернізації економіки». Водночас експерт зазначив, що «скористатись потенціалом Угоди можна за умови адекватного розуміння її положень всіма зацікавленими сторонами та активних дій як представників малого та середнього бізнесу, так і влади». 


повернутися до списку