Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Товариство реалізує проект спільно з Державним агентством з питань електронного врядування України

29 липня 2019

Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» розпочав реалізацію проекту «Через максимальне інформування до ефективної співпраці».

Грант було отримано за результатами конкурсу малих грантів на впровадження кампаній громадянського представництва, що був проведений у рамках проекту «За прозорість та підзвітність влади в Україні» Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК».

Проект «Через максимальне інформування до ефективної співпраці» спрямований на проведення кампанії громадянського представництва щодо вдосконалення напрямку інформування громадськості Державним агентством з питань електронного врядування України.

Зокрема передбачається розробити низку заходів щодо вдосконалення офіційного веб-сайту Агентства. Одним з результатів проекту стане підготовка Наказу Голови Державного агентства з питань електронного врядування України щодо покращення роботи офіційного сайту, який міститиме чіткі заходи, виконавців та терміни виконання цих заходів.

У Вінниці 23 липня відбулася робоча зустріч експертів проекту Олексія Гаврилова та Віталія Дороха з представниками Агентства. На зустрічі були присутні заступник голови Агентства Валерій Бакал, директор департаменту інформаційних технологій Володимир Брусіловський, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян, комунікацій з громадськістю, доступу до публічної інформації та контролю Неля Василюк, а також працівники Агентства та секретар громадської ради, що діє при Державному агентстві.

Під час робочої зустрічі були обговорені результати оцінки діяльності Агентства за напрямком «співпраця з громадськістю», яку здійснювали О.Гаврилов та В.Дорох. Частина з висловлених експертами рекомендацій вже була врахована в роботі Агентства, а інші пропозиції ляжуть в основу розробленого спільно Наказу Голови Агентства.


повернутися до списку