Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Патнери - ВНЗ

Товариство «Україна-Польща-Німеччина», починаючи з 2010 року, впроваджує програму «Доступна Європейська Освіта», в рамках якої налагоджує партнерські відносини із закордонними вузами та надає консультації щодо правил оформлення і подання документів на вступ.

Станом на 2013 рік налічується близько півтора десятка закордонних ВНЗ, з якими підтримуються постійні зв’язки.

Особлива увага приділяється стипендіальним освітнім програмам, завдяки яким, громадяни України можуть здобути якісну закордонну освіту, або зовсім безкоштовно, або отримати часткове рефінансування коштів витрачених на навчання.

 

Лодзький технічний університет (Politechnika Łódzka)

Пропонує 26 безплатних місць для абітурієнтів з України на 2013 рік.

Зарахування в університет відбувається на конкурсній основі. Критеріями є рівень успішності вказаний в атестаті (дипломі бакалавра для абітурієнтів магістратури) і знання польської мови.

Найбільшу кількість безплатних місць надали:

 • факультет організації та управління (7 місць),
 • факультет електротехніки, електроніки, інформатики та автоматики (6 місць), 
 • факультет будівництва, архітектури та охорони навколишнього середовища (3 місця),
 • решта факультетів виділили по 1-2 місця.

Всі аспіранти з-за кордону навчаються в технічному університеті Лодзі безкоштовно.

Лодзький технічний університет був заснований в 1945 році (3 факультети – мехнічний, електротехнічний та хімічний). З розвитком міста, появою нових фабрик, кількість факультетів з 3-х виросла до 9-ти. Сьогодні до складу університету входять 9 факультетів, 70 кафедр и 120 спеціальностей.

В 1992 році був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому курси викладаються англійською та французькою мовою. В ЛТУ можна отримати освіту рівня бакалавра гуманітарних наук, бакалавра наук, магістра наук і кандидата наук. В університеті навчається близько 20 тисяч осіб. В 2002 році була відкрита велика, повністю комп’ютеризована бібліотека.

На території університету знаходяться:

 • 9 гуртожитків,
 • столова,
 • кінотеатр,
 • студентське радіо «Жак»,
 • 2 філії банку,
 • бюро подорожей і багато іншого.

Кожен студент знайде на місці всі необхідні умови для свого розвитку, навчання і відпочинку.

Контакти:
ul. Żeromskiego 116,
90-924 Łódź,
Тел. +48 42 636 55 22,
Факс: +48 42 636 56 15,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: www.p.lodz.pl

 

 

Шльонський (Сілезький) університет в Катовіцах (Uniwersytet Śląski)

нагору

Вуз пропонує 201 безплатне місце для абітурієнтів із країн Східної Європи на 2013 рік на бакалаврських і магістерських програмах різних напрямків підготовки (гуманітарні, природничі, точні науки). Навчання проводиться польською мовою.

Зарахування в університет відбувається на конкурсній основі.

Критеріями відбору є рівень успішності вказаний в атестаті (дипломі бакалавра для абітурієнтів магістратури) і знання польської мови.

Шльонський університет в м. Катовіце є одним з найбільших ВНЗ у Польщі, до складу якого входить 12 факультетів. На 43-х напрямах і понад 114-и спеціальностях бакалаврську та магістерську підготовку отримують 40 тис. студентів. Всі напрями передбачають Європейську трансферну систему балів (ECTS), що робить можливим вільний міжнародний обмін між студентами, як наприклад, це відбувається в рамках програми Lifelong Learning Programme/Erasmus. Загалом університет заключив 443 двосторонні угоди з 36 країнами світу про науково-дослідницьку і академічну (навчальну) співпрацю, а також про обмін між студентами та викладачами.

Контакти:
ul. Bankowa 12,
40-007 Katowice,
Тел. +48 32 359 22 22,
Факс: +48 32 359 24 00,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: www.us.edu.pl

 

 

Университет «Вістула» (Akademia Finansów i Biznesu Vistula)

нагору

Стипендіальна програма Лєшка Чарнецького пропонує талановитим студентам унікальну можливість отримати ступінь бакалавра або магістра в Університеті «Вістула».

Кожного року, в серпні університет проводить конкурс на стипендію від фонду Чарнецького. Унікальність стипендії в тому, що загальний обсяг фінансування дозволяє оплатити не лише навчання протягом 24 місяців (англомовна бакалаврська програма, стаціонар), або 36 місяців (магістерська програма, стаціонар), але й кишенькові витрати на цей період.

Університет «Вістула» (колишня Вища школа економіки та інформатики) було створено в 1996 році. Це один із перших приватних вузів Польщі. Університет проводить навчання польською та англійською мовою на 8 факультетах: економіка, інформатика, міжнародні відносини, Туризм і відпочинок, Фінанси і бухгалтерський облік, Менеджмент, Соціологія, Англійська філологія. Починаючи з вересня 2010 року функції ректора університету «Вістула» виконує доктор економічних наук, професор УВ Кшиштоф Рибиньські, колишній віце-президент Національного банку Польщі в 2004-2008 роках.

Навчання в УВ – це унікальна можливість отримання освіти у міжнародному студентському середовищі з понад 28 різних країн. Окрім привабливої освітньої програми, університет пропонує студентам стипендіальну програму, професійну практику та можливість участі у міжнародних програмах, таких як Erasmus,AIESEC та інші. Крім того, в університеті функціонує елітна програма СООР-EDUCATION в тісній співпраці з багатьма відомими фірмами IBM, Microsoft, Aster, Oracle.

Протягом останніх трьох років університет двічі був нагороджений Європейською медаллю, що присуджується Business Centre Club, сертифікатом Університет Лідерів 2011 року, а також почесним титулом Посла Польської Науки. В 2011 рокі в рейтингу журналу «Перспективи» та газети «Жечпосполита» університет завоював спеціальний приз «Просування 2011 року» за найбільший стрибок в рейтингу серед приватних вузів Польщі, а в рейтингу журналу «Впрост» зайняв третє місце серед університетів столичної Варшави.

Контакти:
ul. Stokłosy 3,
02-787 Warszawa,
Тел. +48 22 45 72 300,
+48 22 45 72 400,
Факс: +48 22 45 72 303,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: www.vistula.edu.pl

 

 

Краківська Академія ім. А. Ф. Моджевського, м. Краків (Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie)

нагору

Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського була заснована 27 січня 2000 рішенням Міністра народної освіти та спорту.

Сьогодні Краківська академія є одним з вищих навчальних закладів, які динамічно розвиваються. До структури академії входить 10 факультетів (28 напрямків, 62 спеціалізації), на яких навчаються 17 тисяч студентів. Краківська академія імені Анджея Фрича Моджевського займає перше місце за кількістю студентів (17 тисяч) у Малопольському воєводстві і друге в Польщі, а професорсько-викладацький склад складається з 1100 чоловік.

Також є:

 • 9 комп'ютерних залів;
 • мультимедійні лекційні зали, сучасні лабораторії і майстерні;
 • студентська поліклініка;
 • відділення банку;
 • професійно обладнані тренажерний і фітнес-зали;
 • кафе, де можна пообідати або просто випити кави;
 • студентська їдальня, де тобі запропонують смачний і дешевий домашній обід;
 • галерея «Погляд на мистецтво», що проводить регулярні виставки сучасного мистецтва.
 • спорт: баскетбол, волейбол, футбол, плавання, настільний теніс, сучасний танець, кінний спорт, аеробіка, карате.
Контакти:
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1,
30-705 Kraków,
Тел. +48 12 252 46 75,
Факс: +48 12 252 46 71,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: www.ka.edu.pl

 

 

Університет Менеджменту і Адміністрації у місті Замость (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu)

нагору

Пропонується унікальна в регіоні Система безкоштовних місць, що гарантує знижки в навчанні для найкращих випускників середніх шкіл протягом першого семестру.

Стипендія передбачає покриття коштів в оплаті за навчання в розмірі 50 і 100 відсотків протягом першого семестру. Особи, які бажають бути зарахованими в Систему безкоштовних місць і подадуть документи до 11 серпня 2012 року, писатимуть тест з предметів, попередньо ухвалених приймальною комісією. Тести будуть на українській мові з дисциплін, відповідно до обраного факультету.

УМіА дає можливість кожному отримати стипендію за добрі результати в навчанні. За старання і високу середню балів можеш отримати знижку в оплаті за навчання на цілий семестр, чи рік в розмірі 100%, 50% або 25%. Соціальні стипендії можуть отримати студенти, які мають Карту Поляка. Студент може отримати соціальну стипендію у розмірі від 100 до 770 злотих в місяць в залежності від фінансового становища сім’ї.

УМіА – єдиний непублічний ВНЗ, який володіє власною клінікою реабілітації. В центрі реабілітації відбуваються заняття і практика студентів факультету фізіотерапії.

Функціонують:

 • кабінети масажу,
 • косметології,
 • кабінет біологічного відновлення.

В рамах центру діє Академічний Центр Гіпотерапії. Гіпотерапія – один з методів реабілітації хворих при допомозі верхової їзди.

В рейтингу “Perspektyw”, “Rzeczypospolitej”, “Wprost”, „Polityki”, “Home&Market” в категорії вищих навчальних закладів І ступеня (бакалавр) – перше місце в регіоні.

Навчаєшся недалеко від дому, а вже в Європейському Союзі. Всього 60 км віддаляють Університет від українсько-польського кордону.

Контакти:
ul. Akademicka 4,
22-400 Zamość,
Тел. +48 84 677 67 09,
Факс: +48 84 677 67 10,
E-mail [email protected]
Веб сайт: www.wszia.edu.pl

 

 

Університет соціальних і гуманітарних наук у Варшаві (Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie)

нагору

Університет заснований в 1996 році. Сьогодні в ньому навчається 14 тисяч студентів на 20 факультетах: в Варшаві, Познані, Вроцлаві, Сопоті і Катовіцах. Абітурієнтам надається широкий вибір спеціальностей, серед яких: психологія, право, політологія, соціологія, журналістика, міжнародні відносини, культурознавство, англійська і скандинавська філологія та багато інших. 

Тут навчаються понад 200 іноземних студентів зі всього світу. Університет співпрацює з 59 навчальними закладами в Англії, Німеччині, Швеції, Франції, Іспанії, Данії та багатьох інших країнах. В цих країнах студенти-іноземці можуть провести один або два семестри за програмами обміну. А от студенти факультету психології можуть й університетську стипендію в розмірі п’яти тисяч євро на чотирьохмісячне навчання в США.

Головний корпус університету – це сучасний навчальний комплекс, що складається з багатої комп’ютеризованої бібліотеки, аудиторій, дослідницьких центрів. Крім того, у студентів є постійний доступ до Інтернету. На поверхах вузу знаходиться 50 робочих комп’ютерних місць з необмеженим доступом студентів. Фонди бібліотеки нараховують 65 тис. томів, зібраних відповідно до профілю навчання. Через електронну мережу студенти можуть користуватися повнотекстовими електронними базами даних - Ebsco, Psychinfo, Psycharticles, Elsevier.

Університет приділяє багато значення вивченню іноземних мов. Можна вивчити на лише англійську чи німецьку, але й іспанську, шведську, норвезьку і навіть арабську мову. Ті студенти, що навчаються на польськомовних програмах, все одно мають багато лекцій англійською, як основною іноземною мовою. Для фізичного розвитку є можливість займатися баскетболом, волейболом, футболом, плаванням, тенісом, різними видами танців.

Студенти School of form – Інституту Дизайну (знаходиться у Познані) отримають одну із двох стипендій. Половина найздібніших студентів отримують мотиваційну стипендію з ЄС у розмірі 1000 злотих на місць. Решта осіб отримують стипендію університету або стипендію надану фірмами і підприємствами у розмірі 670 злотих на місяць.

Контакти:
ul. Chodakowska 19/31,
03-815 Warszawa,
Тел. +48 22 517 96 00,
+48 22 517 96 11,
+48 22 517 96 35,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: www.swps.pl

 

 

Вища банківська школа у Познані з відділом у Хожові (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie)

нагору

Найкращий навчальний заклад в регіоні і один з трьох кращих закладів в Польщі відповідно до рейтингу видань « Rzeczpospolitа» i «Perspektywу» в 2011 r.

Вищу банківську школу в м. Познань, а саме – регіональне відділення у м. Хожув, було створено 1998 року згідно з рішенням Міністерства народної освіти Республіка Польща. Навчальний заклад пропонує адаптовані до європейських стандартів системи освіти програми для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра. Для того, щоб отримати вищу освіту і європейський диплом бакалавра (магістра), ви можете вибрати одну з 28 спеціальностей за 5-ма напрямами.

Денна форма навчання проводиться із вівторка до четверга, щоб решту часу студенти могли приділити набуттю практичних навичок. Заочне навчання проводиться в суботу і неділю, 8 з’їздів на семестр.

Напрями підготовки: управління, логістика, фінанси і облік, економіка, політологія.

Стаціонарне навчання – заняття відбуваються щотижня у вівторок, середу і четвер.

Заочне навчання (уікендове) – заняття відбуваються 6 раз на семестр в суботу і неділю (у середньому, два рази на місяць.

Заочно-дистанційне навчання (уікендове з використанням Інтернету) – відбуваєтсья 4 рази на семестр в суботу і неділю, частина предметів вивчається через Інтернет з використанням електронної пошти, чату, дискусійних форумів, навчальних платформ, де є доступними навчальні матеріали та лекції викладачів.

Родинні знижки у розмірі 10% від вартості навчання надаються студентам:

 • які навчаються одночасно на бакалавраті та магістратурі і знаходяться між собою в одному із перерахованих видів зв’язків: батьки і діти, брати і сестри, подружжя.
 • які навчаються на бакалавраті або на магістратурі і знаходяться між собою в одному із перерахованих видів зв’язків з випускником Вищої банківської Школи: батьки і діти, брати і сестри, подружжя.
Контакти:
ul. Sportowa 29,
41-506 Chorzów,
Тел. +48 32 349 84 98,
Факс: +48 32 349 84 56,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: www.wsb.chorzow.pl

 

 

Вища школа управління та адміністрації в м. Ополє (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu)

нагору

При навчанні у магістратурі – перший семестр безкоштовний. Таким чином, стипендіальною програмою покривається 25% вартості навчання в магістратурі.

Вища школа управління та адміністрації в м. Ополе веде свій початок з грудня 1995 року, коли команда однодумців звернулася до Міністерства народної освіти Республіки Польща з пропозицією про створення цього навчального закладу, а також почала займатися підготовкою інфраструктури ВНЗ. Навчальний заклад готує бакалаврів та магістрів.

Напрями підготовки:

 • управління (менеджмент організацій),
 • педагогіка,
 • соціологія,
 • адміністрація,
 • інформатика і економетрія,
 • економіка,
 • логістика.
Контакти:
ul. Niedziałkowskiego 18,
45-085 Opole,
Тел. +48 77 402 19 00,
+48 77 402 19 01,
Факс: +48 77 456 64 94,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: www.wszia.opole.pl

 

 

Краківський педагогічний університет ім. Комісії національної освіти (Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie)

нагору

Педагогічний університет ім. Комісії національної освіти в Краковi – це перший і єдиний педагогічний університет в Польщі. Це один з найкращих вищих навчальних закладів, який має свою 66-літню традицію.

Професійний і досвідченний викладацький колектив реалізує місію університету, яка містить в собі сучасний і актуальний зміст освіти. Викладачі проводять наукові дослідження, виявляють нові напрямки розвитку науки, виховують, збогачують особистість студента за допомогою системи освіти, котра відповідає європейським стандартам.

В університеті студентам пропонуються найновіші досягнення в сфері гуманітарних, соціальних, педагогічних, природничих, технічних і артистичних наук.

Система освіти в Педагогічному університеті відповідає стандартам Європейського Союзу. Дається можливість навчання на бакалавраті, магістратурі, аспірантурі та здобути післядипломну освіту.

В унiверситетi існує 6 факультетів:

 • Гуманітарний
 • Філологічний
 • Педагогічний
 • Географічно-біологічний
 • Математико-фізико-технічний
 • Факультет мистецтв
Контакти:
ul. Podchorążych 2,
30-084 Kraków,
Тел. +48 12 662 60 14,
Факс: +48 12 637 22 43,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: http://www.up.krakow.pl

 

 

Університет Лазарського, м. Варшава (Uczelnia Lazarskiego w Warszawie)

нагору

Університет Лазарського засновано у 1993 році, з того часу університет є провідною бізнес-школою Польщі. Він є одним із найстаріших польських недержавних університетів і одним з найкращих у галузі економіки та права.

163 штатні викладачі виховують майбутніх:

 • юристів,
 • керівників,
 • дипломатів,
 • політиків,
 • державних службовців,
 • маркетологів,
 • економістів,
 • фінансистів,
 • бізнесменів.

В університеті навчається більше 4000 студентів з 30 країн світу.

ВНЗ має висококваліфікований викладацький склад, як з польських, так і закордонних викладачів. До університету постійно приїжджають відомі професори з усього світу із лекціями, протягом яких студенти мають можливість краще зрозуміти актуальні проблеми глобальної економіки та отримати відповіді на свої запитання. Університет Лазарського – єдиний в Польщі, що має повну акредитацію University of Wales, тому випускники англомовних програм по закінченню навчання отримують два дипломи: диплом University of Wales та диплом Університету Лазарського.

Спорт в UL:

 • спортивна аеробіка,
 • веслування,
 • силове триборство,
 • плавання,
 • футбол,
 • чоловічий/жіночий баскетбол,
 • чоловічий/жіночий волейбол,
 • теніс настільний,
 • бадмінтон.
Контакти:
ul. Świeradowska 43,
02-662 Warszawa,
Тел. +48 22 54 35 430,
Факс: +48 22 54 35 407,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: http://www.lazarski.pl

 

 

Гуманітарно-економічна академія в Лодзі (Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi)

нагору

Гуманітарно-економічна академія в Лодзі отримала статус вищого навчального закладу з 1993 року.

Навчання проводиться на 12 напрямках, де студенти можуть вибрати десятки спеціальностей, потрібних на ринку праці. З 2007 року вуз отримав право на захист кандидатських дисертацій в трьох напрямках: гуманітарних наук в сфері мовознавства, технічних наук в сфері інформатики та образотворчого мистецтва в сфері художнього мистецтва.

На всіх напрямках можна навчатися як на стаціонарі, так і на заочному відділенні з використанням платформи віддаленого навчання.

Електронне навчання дає можливість отримання знань кожним, хто має доступ до комп’ютера, під’єднаного до Інтернету.

Студент може користуватись цифровою бібліотекою, підручниками, збірниками завдань і мультимедійних вправ.

Контакти:
ul. Rewolucji 1905 r. nr 64,
90-222 Łódź,
Тел. +48 42 631 58 00,
+48 42 631 58 01,
Факс: +48 42 631 58 34,
E-mail [email protected]
[email protected]
Веб-сайт: www.ahe.lodz.pl

 

 

Вища Школа Міжнародних Відносин у Лодзі (Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi)

нагору

Вища Школа Міжнародних Відносин у Лодзі була утворена в липні 1997 року. За порівняно короткий час отримала право видавати дипломи магістра з напрямку «міжнародні відносини».

В грудні 2007 року отримала, як один із небагатьох приватних навчальних закладів, присуджувати науковий ступінь кандидата політичних наук.

У вузі проходить підготовка за такими напрямками:

 • міжнародні відносини,
 • європеїстика,
 • туризм і відпочинок,
 • японська філологія,
 • англійська філологія,
 • німецька філологія,
 • іспанська філологія,
 • італійська філологія.

Важливим елементом навчального процесу є «дипломатичні заняття» і «бізнесові заняття» за участі відомих політиків, дипломатів та бізнесменів. Важливою рисою таких занять є безпосередній контакт з практиками, які передають студентам свій професійний досвід. Такі непідручникові знання мають істотне психологічне значення, заохочуючи молодих адептів політики чи бізнесу до кращого навчання.

При вузі діє Відділ науки і міжнародною співпраці, що допомагає продовжити освіту в західних університетах. На даний час пропонується проходження стажувань у 26 європейських інституціях.

Контакти:
Brzozowa 3/9,
93-101 Lodz,
Тел. +48 42 689 72 20,
+48 42 689 72 12,
Факс: +48 42 689 72 13,
E-mail [email protected]
Веб-сайт: www.wssm.edu.pl