Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Вінницю знову відвідав Алі Рашиді в рамках реалізації проекту IGMA3

16 липня 2016

15-16 липня у Вінниці на запрошення Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» перебував директор департаменту міжнародних відносин Folkuniversitet (м.Упсала, Швеція) Алі Рашиді.

Це вже другий за кілька місяців візит пана Рашиді на Вінниччину. Минулого разу, у березні, він також провів кілька тренінгів для громадських діячів області та відвідав заклади, які працюють із людьми з інвалідністю. Ця робота здійснюється в рамках спільного проекту  «Скорочення відстані до ринку праці для молодих людей з ризиком безробіття та соціальної ізоляції – дистанційна освіта та скоординовані заходи, прийняті регіональними мережами зацікавлених сторін» (IGMA3). Проект реалізують Folkuniversitet (Швеція) та Спілка молодіжних організацій Вінниччини за підтримки Програми Європейського Союзу «Erasmus+».

Цього разу у Вінниці Алі Рашиді зустрівся з головою Товариства «Україна-Польща-Німеччина» Сергієм Татусяком. Вони обговорили поточні питання співпраці та перспективні спільні заходи та проекти. Також А.Рашиді провів безкоштовний тренінг для громадських діячів Вінниччини з питань стратегічного  планування проектної діяльності в освітніх закладах.

Але головним пунктом програми перебування у Вінниці шведського експерта була презентація проекту  IGMA3 для місцевої преси. Пан Рашиді наголосив, що в Україні партнером проекту вперше стали організації з Вінницької області. Він підкреслив, що  основною метою проекту IGMA3 є вдосконалення якості освіти для безробітної молоді, надання консультацій із питань кар`єри та працевлаштування з урахуванням освіти безробітних, підвищення професійного рівня працівників, які надають такі консультації та працюють в організаціях, що сприяють інтеграції безробітних на ринок праці.

Результатом проекту буде втілення в Україні європейської методології успішного працевлаштування, яка буде адаптована до потреб українських реалій на ринку праці з переважним акцентом на таких цільових групах як молодь з високим ризиком безробіття та соціальної ізоляціїї (люди з інвалідністю, мігранти, жінки та інші). Folkuniversitet у цьому питанні є фаховим, адже за останні 5 років заклад реалізував понад 20 проектів, спрямованих на скорочення безробіття.

Керівник проекту в Україні Руслана Харковенко підкреслила,  що рамках проекту консорціум з організацій таких країн як Іспанія, Греція, Кіпр, Нідерланди, Швеція, Норвегія та Україна будуть модернізувати методологію IGMA для працевлаштування молоді. Напрацювання проекту у Вінницькій області будуть розповсюджуватися на всю Україну. Учасниками українсько-шведського проекту за підтримки ЄС у Вінниці також є Вінницький обласний центр зайнятості, громадська організація «Обласний молодіжний центр+», Центр реабілітації «Поділля», працедавці Вінницької області (Концерн «Поділля», ІТ-компанія «Playtika») та вищі навчальні заклади м.Вінниці.


повернутися до списку