Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Проекти

Організація виїзду 20 талановитих дітей Вінниччини для участі у фестивалі в гміні Бодзентин Сьвентокшиського воєводства.

статус: реалізований, 12 липня 2009

Організація виїзду 20 талановитих дітей Вінниччини для участі у фестивалі в гміні Бодзентин Сьвентокшиського воєводства. Щоліта з Вінниччини до сусідньої Польщі за сприяння Міжнародного товариства «Україна–Польща–Німеччина» від’їздять групи дітей на відпочинок. З-поміж інших традиційними стали делегації творчих дітей – переможців і фіналістів різноманітних мистецьких конкурсів, членів шкільних євроклубів.

переглянути


«Агротуризм» - як можливість розвитку Вінницької області

статус: реалізований, 07 липня 2009

«Агротуризм» - як можливість розвитку Вінницької області На Вінниччині в липні цього року розпочато реалізацію проекту «Агротуризм» - як можливість розвитку Вінницької області.

переглянути


Організація виїзду журналістів та громадських діячів до Польщі та Німеччини

статус: реалізований, 13 червня 2009

Організація виїзду журналістів та громадських діячів до Польщі та Німеччини У червні 15-особова делегація представників ЗМІ Вінницької області відвідали Польщу та Німеччину. Це вже третій виїзд журналістів за два останні роки, організований Вінницьким обласним осередком товариства “Україна–Польща–Німеччина”.

переглянути


Проведення II звітно-виборчої конференції Товариства "Україна-Польща-Німеччина"

статус: реалізований, 30 травня 2009

Місце: м. Київ

Термін: 30.05.2009 р.

переглянути


Прийом 40-особової делегації Великопольського воєводства.

статус: реалізований, 22 травня 2009

Місце: Вінницька область
Термін: 15-17 травня 2009 року

переглянути


Проведення обласної конференції ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина»

статус: реалізований, 16 травня 2009

Місце: м. Вінниця
Термін: 16 травня 2009р.

переглянути


Обласний конкурс літературних творів на тему: «Разом до об’єднаної Європи»

статус: реалізований, 15 травня 2009

Обласний конкурс літературних творів на тему: «Разом до об’єднаної Європи» З 01 лютого по 01 травня 2009 року у Вінницькій області тривав літературний конкурс серед школярів на тему “Разом до об’єднаної Європи”.

переглянути


Перебування делегації директорів загальноосвітніх та професійних шкіл Великопольського воєводства Республіки Польща на Вінниччині

статус: реалізований, 27 квітня 2009

Перебування делегації директорів загальноосвітніх та професійних шкіл Великопольського воєводства Республіки Польща на Вінниччині Польським друзям була запропонована насичена програма – протягом дня вони відвідали 3 освітніх заклади міста та здійснили кілька пізнавальних екскурсій.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео