Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

У Вінниці відбувся українсько-польський бізнес-форум

статус: реалізований, 05 квітня 2012

У Вінниці відбувся українсько-польський бізнес-форум

Ініціатором міжнародного бізнес-заходу стала громадська організація «Україна-Польща-Німеччина», яка не лише має чимало ділових контактів з польськими побратимами, а й допомагає іншим громадським організаціям та територіальним громадам встановлювати дружні стосунки з європейськими інституціями.

Організаторами бізнес-форуму з української сторони виступила Вінницька обласна громадська організація «Клуб ділових людей», а з польської - громадська організація «Український Центр Бізнесу», що функціонує у Варшаві та об'єднує багатьох польських підприємців. Особисту підтримку форуму висловили Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік та голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк.

Вітаючи польських бізнесменів на подільській землі голова облради, голова Товариства «Україна-Польща-Німеччина» Сергій Татусяк висловив задоволення з того, що польські регіони та Вінницька область тісно і результативно співпрацюють не тільки в сфері адміністративних структур, громадських організацій, а й бізнесу.

- Підтвердженням цьому є нинішній бізнес-форум. Бажаю, щоб він завершився конкретними домовленостями та контрактами, – сказав Сергій Татусяк.

За словами президента громадської організації «Клуб ділових людей» Надії Лисецької, основна мета проведення заходу – підписання конкретних договорів та залучення інвестицій у економіку Вінниччини.

- В рамках форуму українська та польська сторони обговорили найбільш перспективні напрямки економічної співпраці Вінниччини і різних регіонів Польщі, - наголосила Надія Лисецька.

По закінченню офіційної частини форуму, польські бізнесмени відвідали підприємства Вінницької області та на практиці ознайомитися з особливостями їхньої роботи.

Вагомим результатом міжнародного бізнес-заходу стало підписання угоди про співпрацю між громадською організацією «Клуб ділових людей» та громадською організацією «Український Центр Бізнесу». Угодою передбачено двостороннє сприяння розвитку бізнесу, обмін досвідом та делегаціями.


повернутися до списку