Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Місце України в Євро-2012 очима дітей

статус: реалізований, 17 травня 2012

Місце України в Євро-2012 очима дітей

Відповідно до українського законодавства діти до 18 років не мають права голосу на виборах, але згідно зі ст. 13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, у них є «право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини».

Саме тому, в контексті заходів до Євро-2012 Міжнародна громадська організація “Україна-Польща-Німеччина” оголосила конкурс плакатів “Україна учасниця Євро-2012”. Кожен учень Вінниччини мав змогу власноруч створити конкурсну роботу на одну з тем - “Місце України в Євро-2012” або “Моє майбутнє – Україна європейська”. Конкурсанти змагались у трьох вікових категоріях: 1-4, 5-8 та 9-11 класи. Оцінювало роботи незалежне журі, до складу якого увійшли представники громадських організацій та професійних художників.

За допомогою цього творчого конкурсу діти отримали змогу поділитися думками та почуттями, щодо такої грандіозної спортивної події, як Євро-2012. Крім того, юні конкурсанти продемонстрували свої художні та дизайнерські таланти, здивували однолітків своїми роботами.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час заходів, приурочених святкуванню “Днів Європи в Україні”. В рамках урочистостей найкращі роботи будуть розміщені на виставкових стендах по вул. Соборній.

Переможці конкурсу у кожній номінації будуть нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками. Автори кращих робіт у віковій категорії 9-11 класів побувають з візитом у Польщі.


повернутися до списку