Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Проекти

«Міні Євро 2012»

статус: реалізований, 21 червня 2012

«Міні Євро 2012» З 1 по 3 червня, в рамках співпраці міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» та Конецького меліораційного Товариства, футбольні команди Вінниччини взяли участь у дитячому турнірі «Міні Євро 2012».

переглянути


Як вінничани ярмаркували у Польщі

статус: реалізований, 21 травня 2012

Як вінничани ярмаркували у Польщі Протягом трьох днів з 11 по 13 травня 2012 року Вінниччина ярмаркувала на масштабному міжнародному заході - фестивалі “Українська Весна”, який пройшов у Великопольському воєводстві, Республіка Польща.

переглянути


Місце України в Євро-2012 очима дітей

статус: реалізований, 17 травня 2012

Місце України в Євро-2012 очима дітей Відповідно до українського законодавства діти до 18 років не мають права голосу на виборах, але згідно зі ст. 13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, у них є «право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини».

переглянути


У Вінниці відбувся українсько-польський бізнес-форум

статус: реалізований, 05 квітня 2012

У Вінниці відбувся українсько-польський бізнес-форум Ініціатором міжнародного бізнес-заходу стала громадська організація «Україна-Польща-Німеччина», яка не лише має чимало ділових контактів з польськими побратимами, а й допомагає іншим громадським організаціям та територіальним громадам встановлювати дружні стосунки з європейськими інституціями.

переглянути


З двох зроби три. Як організувати тристоронні зустрічі молоді

статус: реалізований, 15 березня 2012

З двох зроби три. Як організувати тристоронні зустрічі молоді Міжнародні зустрічі молоді –євроінтеграційний процес, який розширює взаємне пізнання культур, традицій, який дає змогу знаходити порозуміння між представниками різних країн, ламаючи мовні бар’єри, орієнтуючись на спільне майбутнє всіх мешканців європейського простору.

переглянути


Європейський вояж вінницьких журналістів

статус: реалізований, 03 жовтня 2011

Європейський вояж вінницьких журналістів В рамках просвітницького проекту «Європейські орієнтири Вінниччини», який вже не перший рік реалізовує Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», 45-особова делегація представників всеукраїнських, обласних та районних ЗМІ мала змогу бути присутніми на презентації Вінниччини у Раді Європи та Європарламенті.

переглянути


Європейські орієнтири

статус: реалізований, 20 вересня 2011

Європейські орієнтири Близько 300 учасників зібрала презентація Вінницької області у будинку Ради Європи у Страсбурзі 12 вересня цього року. З-поміж запрошених – 80 послів та дипломатичних місіонерів різних країн світу, представники європейського бізнесу, громадських організацій.

переглянути


Презентація у столиці Євросоюзу

статус: реалізований, 20 вересня 2011

Презентація у столиці Євросоюзу Вінницька область першою з усіх областей України презентувала себе у Комітеті Регіонів у Брюсселі. 15 вересня офіційна делегація Вінниччини на чолі з головою облради Сергієм Татусяком зустрілася із головою цивільної комісії Комітету Регіонів Євросоюзу Сілке Тоеншоф та заступником представника України в Євросоюзі Надією Цок.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео