Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Компанія "Бельведер Україна"

Компанія "Бельведер Україна"

Інтернет адреса: http://belvedere.com.ua

"Бельведер Україна" – дочірня компанія відомої групи Belvedere (Франція), яка є одним із світових лідерів з виробництва алкогольних напоїв. Belvedere Gorup володіє активами більш ніж у тридцяти країнах світу – це підприємства, сільськогосподарські угіддя, дистриб’юційні компанії, логістичні центри, транспортні засоби. Акції BELVEDERE GROUP котуються на Варшавській та Паризькій фондових біржах.

Метою діяльності компанії Бельведер Україна є сприяння ефективному залученню інвестицій Belvedere Gorup в Україну. Сферою інтересів компанії в Україні є купівля активів та організація сучасного виробництва алкогольних напоїв, включаючи як виробництво міцного алкоголю так і розвиток сучасних високотехнологічних виноробних заводів повного циклу.

Першим кроком на шляху реалізації цих завдань стала купівля у листопаді 2007 – січні 2008 черкаського лікеро-горілчаного заводу (з лютого 2008 року підприємства BoissoOn Elite).

Угода про співпрацю з Товраиством "Україна-Польща-Німеччина"

Міжнародне Товариство «Україна – Польща – Німеччина», яке представляє голова Сергій Татусяк та Компанія «Бельведер Україна», яку представляє генеральний директор Володимир Притуляк укладають цю Угоду, бажаючи закріпити відносини і покращити співпрацю.

 1. Головною метою Угоди є налагодження співпраці між Міжнародним Товариством «Україна-Польща-Німеччина» та Компанія «Бельведер Україна», спрямованої на обмін та пізнання культурних традицій України та Польщі, сприяння формуванню культури міжнародного спілкування, сприяння розвитку взаєморозуміння, довіри, дружби між народами України та Польщі, встановленню й розширенню контактів між представниками громадськості, сприяння  встановленню культурних зв’язків, сприяння ознайомлення громадськості та населення з історією, життям і культурою народів України та Польщі.
 2. Для реалізації цих цілей співпраця буде приймати наступні форми:
  • організацію та реалізацію спільних міжнародних культурно-масових, пізнавальних та інформаційних заходів;
  • реалізацію розважальних тематичних проектів, присвячених святкуванню українських, польських та інших міжнародних свят;
  • проведення міжнародних виставок, семінарів, конференцій, ярмарок, театральних вистав, демонстрації фільмів;
  • налагодження дружніх зв’язків з міжнародними громадськими (неурядовими) організаціями та іншими організаціями по обміну досвідом і проведенню спільних заходів;
  • вивчення української та польської мови;
  • розміщення інформаційних матеріалів на Інтернет – ресурсах обох сторін;
 3. З моменту підписання цієї Угоди сторони стають партнерами в подальшій діяльності. Сторони зобов'язуються використовувати отриману інформацію винятково для цілей цієї Угоди.
 4. Ця Угода укладається на невизначений час. Кожна із сторін може розірвати Угоду у письмовій формі, із збереженням трьохмісячного періоду денонсації. Угода складена і підписана у двох примірниках, кожний з яких має однакову юридичну чинність.
Голова МГО «Україна-Польща-Німеччина»

Сергій Татусяк

Генеральний директор ТОВ "Бельведер Україна"

Володимир Притуляк


повернутися до списку