Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Посольство Німеччини запрошує до програми High Level Experts Programme

02 листопада 2016

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини і в 2017 році запрошує молодих співробітників державних установ України пройти стажування  у Німеччині.  Програма, що відбудеться у 2017 році  з  8 по 24 березня, охоплює вузько спеціалізовані  семінари з політології та економіки, дискусійні заходи, семінари з публічних виступів та роботи із засобами масової інформації, мовні курси, а також екскурсії до німецьких та європейських міст. Всі учасники отримають загальну суму на необхідні транспортні витрати, а також добові на період стажування та безкоштовне помешкання в Берліні. Заявки у письмовій формі мають надійти до 23.11.2016 р.  до відділу політики Посольства Німеччини у Києві (вул. Хмельницького 25, 01901 м. Київ).

Участь у стажуванні HLEP можуть брати: державні службовці України (національного, регіонального або місцевого рівня); які ще не досягли 40-річного віку; володіють відмінним знанням англійської мови; мають принаймні 1 рік професійного досвіду роботи у середній ланці державного управління; цікавляться зовнішньою політикою.

Документи для участі у відборі: мотиваційний лист англійською мовою, в т.ч. дані про основне коло фахових інтересів (макс. 1 сторінка);  автобіографія (в т.ч. особиста електронна пошта і номер телефону) англійською мовою із фотокарткою паспортного формату;  довідка роботодавця про те, з якого часу і в якій функції працює в нього кандидат (українською мовою); зазначення бажаного місця екзамену (письмового тесту з англійської мови): Київ чи Дніпро.

Посольство спочатку проведе попередній відбір заявок, що надійшли. Попередньо відібрані кандидати орієнтовно 20.12.2016 року складуть письмовий тест з англійської мови та політики у Києві або Дніпрі; найкращих кандидатів орієнтовно наприкінці січня 2017 року буде запрошено для екзаменаційної співбесіди до Києва.

Якщо виникатимуть питання – звертатися у відділ політики Посольства Німеччини за адресою [email protected]


повернутися до списку