Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Вчителів дістало!

19 квітня 2018

В суботу 28 квітня під будинком міністерства освіти Польщі відбудеться загальнопольська маніфестація протесту під гаслом «Нас дістало!». ZNP – польська профспілка педагогів вимагає підвищення оплати праці на 1 тисячу злотих (близько 7500 грн.) і відставки міністра освіти.

переглянути


Макфол запропонував альтернативу терміну «холодна війна – 2»

16 квітня 2018

Колишній посол США в Москві Майкл Макфол запропонував змінити термін «холодна війна-2»на інше визначення. "Замість «холодної війни-2.0» я віддаю перевагу фразі «горячий мир». - написав 0 у своєму Twitter.

переглянути


Після атаки західної коаліції у Сирії Путін підданий критиці співвітчизників

15 квітня 2018

Путіна критикують, що він занадто «м’який» і знову «ковтає» зневагу від Вашингтону.

переглянути


Трамп звинувачує ФБР, що обшук у його адвокатів – це "напад на нашу країну"

11 квітня 2018

У Вашингтоні ФБР в понеділок вранці провело обшуки в офісі юриста президента Дональда Трампа Майкла Д. Коена, перевіряючи бізнес-записи, електронні листи та документи.

переглянути


3 вибухові пристрої знайдені в супермаркеті у Франції

03 квітня 2018

(TREBES, Франція) - Французький судовий чиновник заявив, що в супермаркеті на півдні Франції виявлено три саморобні вибухові пристрої, які мали стали місцем смертельного теракту людини, яка називає себе "солдатом" групи ісламської держави.

переглянути


Колишній шеф НАТО визнає: «Ми могли передбачити, що Путін атакує Україну. Лех Качинський мав рацію».

26 березня 2018

«Нещодавно переглядав старі записи з саміту НАТО-Росію в Бухаресті в 2008 році і побачив, що висловлювання Володимира Путіна щодо України і Криму були подібні до того, що він казав після нелегальної анексії Криму. Якби ми тоді це серйозно сприйняли, то, може, могли б передбачити те, що відбулося в 2014 році.» - сказав Андерс Расмуссен в інтерв’ю TVP.

переглянути


Трампа і Юнкера поливають вогнем за вітання Путіна з перемогою на виборах

21 березня 2018

Повідомлення лідерів США та Європейського Союзу називають «огидними» та «образливими». Вказують, що вони руйнують спільну позицію Заходу щодо четвертого терміну Володимира Путіна.

переглянути


500 канадських лікарів протестують проти підвищення їм заробітної плати, тому що у них і так дуже багато грошей

13 березня 2018

Сотні фахівців та студентів-медиків Канади підписали петицію проти підвищення заробітної плати самим собі, а натомість попросили щоб ці гроші пішли медсестрам та безпосередньо пацієнтам, які їх потребують.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео