Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Державні ЗМІ Північної Кореї розповідають про ядерну обіцянку Кім Чин Ина

30 квітня 2018

Державні ЗМІ Північної Кореї розповідають про наміри Кім Чин Ина продовжувати курс на денуклеризацію на саміті з Південною Кореєю, підвищуючи ставки на майбутні переговори Дональда Трампа з молодим лідером.

переглянути


Каньє Вест назвав президента Трампа "братом", а потім зробив «селфі» у Твіттері у кепці «MAKE AMERICA GREAT AGAIN»

26 квітня 2018

Репер та дизайнер Каньє Вест каже, що він все ще підтримує президента Дональда Трампа - називаючи його "своїм братом", про це він написав у своєму Твіттері, де часто викладає твіти про життя, філософію, музику та політику.

переглянути


Трамп погрожує "великими проблемами" для Ірану

25 квітня 2018

Президент США Дональд Трамп попередив Іран про "великі проблеми", якщо він відновить ядерну програму, яку вони погодилися приборкати у 2015 році за міжнародною угодою.

переглянути


Північна Корея повідомляє, що вона призупинила випробування ракет і планує закрити свій ядерний проект

25 квітня 2018

Північна Корея оголосила, що вона припинить проведення ядерних випробувань та міжконтинентальних балістичних ракет перед початком самітів у Сеулі та Вашингтоні, було сказано те, що вона має наміри відмовитись від свого ядерного арсеналу.

переглянути


Демократична партія подає позов проти Росії, компанії "Трамп" та Wikileaks

25 квітня 2018

Демократичний національний комітет подав до суду позов на президента Дональда Трампа, його сина, його зятя, Російську Федерацію та WikiLeaks, заявивши, що вони змовилися допомогти Трампу виграти президентські вибори 2016 року.

переглянути


Вартість Brexit невизначена, кажуть аудитори

23 квітня 2018

Сукупні витрати на Brexit залишаються невизначеними, говорять аудитори, так як ще багато залежить від майбутніх подій. Національна контрольно-ревізійна комісія заявила, що сума в 35-39 мільярдів фунтів стерлінгів, запропонована урядом, була «розумною оцінкою».

переглянути


Акаунти кремлеботів поширили 45000 фальшивих новин після газової атаки на Сирію

22 квітня 2018

Службовці Білого Дому оцінили, що за останні два тижні збільшилась кількість повідомлень від автоматичних облікових записів Twitter та акаунтів інших веб-сайтів, пов’язаних з Москвою на 4000%.

переглянути


Чому Білий дім прагне отримати записи, які ФБР отримали з офіса Майкла Коєна

22 квітня 2018

Президент Дональд Трамп та його союзники зіткнулись з новим рівнем тривоги після рейда на його особистого адвоката, побоюючись глибшого викриття Трампа, його внутрішнього кола та його дорослих дітей. Він хвилюється за те, чого точно не знає, що було на електронних записах та інших документах.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео