Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Президент Трамп загрожує повністю закрити кордони США

06 травня 2018

Президент Дональд Трамп заявив, що "ми хочемо все зробити тут", коли він просунув свою ідею "Спершу Америка" під час появи в Клівленді, за кілька днів до перших виборів штату.

Трамп провів кілька годин у штаті Огайо на зустрічі з прихильниками та взяв участь у круглому столі, призначеному для висвітлення переваг нового податкового законодавства.

Вражаюче святковим тоном Трамп називав свою кількість виборців та розповідав про успіхи свого першого року. Він також готувався до зустрічі з Кім Чен Ином з Північної Кореї.

«Час і місце вже визначені», - сказав Трамп, але він не прогнозує результатів переговорів, кажучи: «побачимо, що станеться».

Трамп критикував американську імміграційну політику, заявивши, що люди, які в'їжджають в США незаконно, користуються практикою "зловили та відпустили" й не відображаються за датами імміграційного суду. Він сказав: «Можливо, нам доведеться закрити нашу країну, щоб досягти цього».

Він також заявив, що торговельна політика протекціонізму США та його більш ізоляціоністська політика допоможуть американцям. Трамп пообіцяв тверду позицію щодо торгівлі, щоб досягти «рівних умов», заявивши, що «інші країни ставлять себе на перше місце. ... Справа в тому, що ми хочемо бути перші».

Трамп також взяв участь у зборі коштів для Trump Victory, спільного комітету фінансування своєї кампанії та Республіканського національного комітету, зустрічаючись спочатку з багатих дарувальників, а потім звернувся до великої групи з близько 250 людей. RNC повідомили, що Трамп підняв 3 мільйони доларів США під час заходу.

Візит Трамп показує, що республіканці стикаються з більш складною проміжною виборчою обстановкою.

 

 

 

Джерело: Zeke Miller  President Trump Just Threatened to Close U.S. Borders Entirely // Time. – 5 May 2018 

 

Огляд підготувала: Олена Загоруй

Коментарі

comments powered by Disqus
повернутися до списку