Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Російський реактивний літак розбився після зльоту з повітряної бази у Сирії

03 травня 2018

Двомісний "Сухой-30СМ" вибухнув після виходу з авіабази "Хмеїм" у провінції Латакія. В Сирії розбився «просунутий» російський бойовий літак, в результаті чого загинули обидва члени його екіпажу.

Міністерство оборони в Москві говорить, що два члени екіпажу марно намагались врятувати літак до останнього моменту.

"За попередніми даними, причиною авіаційної катастрофи могли стати птахи, що потрапили у двигун", - цитує інформаційне агентство "РІА". "літак не вражений будь-якою ракетою".

Варто сказати що Су-30СМ - один з найпрогресивніших бойових літаків Росії, який здійснив свій перший рейс у 2012 році. Він був використаний у Сирії для запуску ракет "повітря-земля", цілями яких були повстанці, та супроводу атакованих повстанцями реактивних літаків й стратегічних бомбардувальників.

Ця аварія збільшує військові втрати Російські Федерації у Сирії, і за офіційними даними ця цифра становить 86 осіб. Останні признані військові втрати були, коли транспортний літак розбився при посадці на авіабазі Хмеїм у березні, тоді загинули всі 39 людей які знаходились на борту.

Російські громадяни також регулярно повідомляють, що служать в якості платних найманців у Сирії і виконують небезпечні місії, які часто призводять до смерті.

 

Джерело: Russian jet crashes after takeoff from Syria airbase killing crew // The Guardian. – 3 May 2018    

 

Огляд підготувала: Ліля Панасюк

Коментарі

comments powered by Disqus
повернутися до списку